Какво става с ваучерите.

danko6

Well-Known Member
Последния месец и малко от горе съм изостанал с нещата :D.
Реших днес да си купя ваучери за реклама във Facebook и Adwords,но бях неприятно изненадан,че хората продаващи ваучери са намалели драстично и ваучерите са поскъпнали.Не е болка за умиране по скъпата цена,но преди навсякъде беше пълно с хора продаващи ваучери и акаунти,а сега.....
Някой може ли да ме просветли на какво се дължи това и ще има ли стабилизация отново.
Благодаря :)
 
От: Какво става с ваучерите.

Ситуацията е следната: Адуърдс - много внимателно се ползва. Там са почти за без пари, но много банват акаунти.

ФБ - високи цени, поради дефицит.
Сега има нова вълна на ФБ ваучери и се очаква цените леко да станат по-поносими:)
Тук си действаме както си знаем, няма особени рестрикции.
 
От: Какво става с ваучерите.

И моите наблюдения за Adwords са за много промени в гоогле и затягане на положението
 
От: Какво става с ваучерите.

Отвращавам се ... не си заслужава просто!
 
От: Какво става с ваучерите.

съжалявам че използвам тази тема, но тъй като съм нов потребител не мога да създам нова тема, а мисля че това би било полезно на много хора .

Преди 3 дена си купих ваучер от facebook-vouchers.eu той е на цена 10 лв. и е на стойност $50. Имах проблеми със създаването на реклама тъй като facebook ми даваше да платя само с кредитна карта, а аз нямам такава. Пратих e-mail до supporta на facebook и както и да е вчера всичко се оправи и можех да платя и с paypal. Направих всичко и въведох си paypal-a и дойде стъпката да си попълня кода за отстъпка и за мое голямо учудване след като попълних кода ми излезе следния надпис

This coupon code has already been used one on a different account that shares a credit card with this one. Users are only permitted to use one of these coupons on any account.

Това означава че тези господа са ми продали купон които е използван и затова аз сам им платил тези 10 лв.
Пратих им няколко e-mail-a, но никакъв отговор.

НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА facebook-vouchers.eu
 
От: Какво става с ваучерите.

Той каза че нямал карта, пробвал е с paypal аз също съм пробвал с paypal и не съм могъл да активирам, но като въведа карта и всичко си е ток и жица :).
 

Горе