Какво ще кажете да направим една малка "социална мрежа&

Re: Какво ще кажете да направим една малка "социална мр

CrAzY-MaST каза:
Мисълта ми беше всеки с акаунт в digg и/или svejo да постне тук и да се добавим като приятели и когато някой пусне нещо другите да дигват :)
Звучи добре нали ?

Добре измислено найстина :) аз съм за :wink:
 
Re: Какво ще кажете да направим една малка "социална мр

vakarelski каза:
CrAzY-MaST каза:
Мисълта ми беше всеки с акаунт в digg и/или svejo да постне тук и да се добавим като приятели и когато някой пусне нещо другите да дигват :)
Звучи добре нали ?

Добре измислено найстина :) аз съм за :wink:
ами и аз съм за :)
предполагам georgimateev е имал предвид сайтове като pigg, но имам чувството, че са опасни, а и колкото повече, толкова по-добре :)
 
Идеята е добра, но според мен докато някой прочете, че трябва да кликне на някой линк може да мине много вреем. По скоро някоя конферентна връзка в скайп може да свърши работа. Така всички които са онлайн в момента ще могат да помогнат.
 
ми аз им писах там как седят нещата нека който ме подкрепя да даде отрицателен глас и да пише под моето мнение в свежо
 
тва е некое безгръбначно дето не са му се получили нещата от първия път и решило че сме некви гадняри дето не искат да кажат голмяата тайна
 
Не ми е много ясно какво означава "социална мрежа", но май и аз съм противник на такива идеи. Просто ми е против принципите. Няма да има по-голям позор за мен от това да напиша "Моля ви подкрепете ме с един клик". Това би означавало че загивам, и оптимизацията често е изкуствено нарушаване на баланса и естественото развитие на един сайт, но това вече е прекалено. Никога не съм гласувал за себе си, нито пък съм си кликал по рекламите. С такива методи човек може да получи пари, но не и удовлетворение. За това и не толерирам "онлайн бизнеса" когато става въпрос за продажба на билкова дрога или хазарт. Както вече споменах - въпрос на принципи. Това е лично мнение и нека не ми се обиждат хората които не ме разбират.
 
AxCx каза:
Не ми е много ясно какво означава "социална мрежа", но май и аз съм противник на такива идеи. Просто ми е против принципите. Няма да има по-голям позор за мен от това да напиша "Моля ви подкрепете ме с един клик". Това би означавало че загивам, и оптимизацията често е изкуствено нарушаване на баланса и естественото развитие на един сайт, но това вече е прекалено. Никога не съм гласувал за себе си, нито пък съм си кликал по рекламите. С такива методи човек може да получи пари, но не и удовлетворение. За това и не толерирам "онлайн бизнеса" когато става въпрос за продажба на билкова дрога или хазарт. Както вече споменах - въпрос на принципи. Това е лично мнение и нека не ми се обиждат хората които не ме разбират.
ем евала че си го казваш , тва е позиция достойна за уважение според мен :wink:
 
Абе и аз не подкрепям такива действия. Ама пича който го е качил това В свежо е ебахти ХЕЙТЪРА
 
или някои коиито си има такава мрежа и сега един вид се възползва да топне други....... Крадеца вика дръжте крадеца

Иначе и аз ще се съглася с AxCx въпреки че от време на време си пада малко трол. В моя експеримент ви молех да не гласувате за да мога да измеря резултат........ е резултата е трябват ви 7-8 гласа за първа страница за големите е наистина трябва да ти е супер смотана статията да не може да ги събере :)

ПОМИНТЕ САМО ТОВА Е ДОСТАТЪЧНО ЗА ДА СЕ СПРАВИТЕ
Митака каза:
Посетителите от търсачки търсят отговори, а социалните посетители търсят интересно съдържание. Търсещите интернет потребители не търсят любопитна, смазващо добра статия с необичайно заглавие, те просто търсят отговор на въпрос, който за задали за търсене в Google, Yahoo, Ask, или друга търсачка. А посетителите от социални мрежи търсят любопитно ново четиво, за което с удоволствие биха гласували.

http://kreativen.com/archives/362



А новите билкови продукти на ГБ са отовора на нечестнното деиндексиране отсрана на г ( деиндексиране по име на продукт това го няма в гаидлаинса :arrow: вижте важаната тема в книги и курсове)..... ГБ е много гъвака и иновативна компанията и затова оцеляват въпреки многото удари срещу тях Яко Хардкор Са. Иначе имат много други билкови продукти в областа на отсалбавено , импотенса, хеър лоса...... (като висчки други хербал продуктс компании) и конвертират по добре от тях :)
 
а дали някой като море нише не им налива пари на гугъл много ме
съмнява...
 

Горе