Какво ще кажете за Summercart.bg?

От: Какво ще кажете за Summercart.bg?

Срещу 0 лва за къстъм магазинна Prestashop или OpenCart едва ли има смисъл да питаш. Остават ти 369 лв за реклама или за стока. Магазин на кояото и да е от двете платформи се прави от 3 до 5 дни. Приед гранде предриемачи да се развълнуват това е истината. Какво лъжат и какво мажат фирмите правещи онлайн магазини си е техен проблем за да вземат 500 лв за готови платформи...
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Какво ще кажете за Summercart.bg?

Custom Made магазина на тея чрез Magento принципно за мен е по-добро решение И като Seller, И като Buyer. Само не знам колко хилки са им дали, за да им го преработят и направят (преди това беше създаден магазина им от Daniel Ts. / CV, още като работеше в Megalan, после се премести в Mtel, ся гледам се е махнал от там, явно все сменя позициите с по-високи и по-високи), 5-10k? Някой?
 
От: Какво ще кажете за Summercart.bg?

;) 5-10k... ми Шерко това са пари за закуски не за eCommerce
 
От: Какво ще кажете за Summercart.bg?

Да знаете от мен, никога SUMMERCART и техния MIPHP Framework ако не искате да им станете роби до живот и да се чудите как да си направите и кой да ви направи някаква дреболия.

Тестваме го повече от 3 години и имаме магазин с 1 000 000 продукта на къстъм версия на системата.

Мирчев са обирджии... и супер нагли
 
От: Какво ще кажете за Summercart.bg?

Ползвал съм тяхна платформа, но инвестираните пари мога да свършат и по-добра работа. Opencart или Prestashop въобще не са лош избор.
 
От: Какво ще кажете за Summercart.bg?

Support-ът им е на НУЛЕВО ниво. Ако има и под нулата класация ще бъдат номер 'минус безкрайност'.
Никога не пробвайте с тях. Никога!
Елементарни неща не могат да направят, но могат да обяснят как нещото се прави еди как си...
Връщат backup и о*ират нещата, а после обясняват как нищо не са пипали и да си пуснеш тикет.
3 месеца без Analytics code - не, че някой от фирмата го гледа... но данните липсват
Въобще - пълна скръб и печал.
 

Горе