Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Чичо далЪсе, спри гпупавите теми, стига излагал генерацията :)
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Чичо далЪсе, спри гпупавите теми, стига излагал генерацията :)

А ? Защо "чичо" ? Че кой набор е Даласа ?
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Чичо далЪсе, спри гпупавите теми, стига излагал генерацията :)


Аз мисля, че темата е предприемаческа, тъй да се каже за ЕВЕНТУАЛНО инвестиране
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Чичо далЪсе, спри гпупавите теми, стига излагал генерацията :)

Защо да е излагане ?
За мен е свежо да седна да почета как мислят хората. Не само далаверки за по 10-20 лева, кой кой излъгал, кой хейтнал и прочие.
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Малко по-дърт е от мене, ама пише бая по-големи глупости :D

"ако имал милион" - "немало да пише по форуми" :wink:
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Защо да е излагане ?
За мен е свежо да седна да почета как мислят хората. Не само далаверки за по 10-20 лева, кой кой излъгал, кой хейтнал и прочие.

Аз следя темите на Даласа с огромен интерес:), защото всичките му теми са предприемачески
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Е с милион...егати предприемача :) Кажи с 1000 кво ще направиш, за да не пускам и аз глупава тема "ако имам 1000 бих ли могъл да стана предприемач" :wink:
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Аз следя темите на Даласа с огромен интерес:), защото всичките му теми са предприемачески

Подкрепям.

Но да, разни хора - разни идеали.
По принцип гледам да не се обаждам където не ми е работа, но някак инстинктивно се намесих с въпрос.

Защото човека е написал правдоподобно име - "Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!"...

Днес сме "ръфляци", но утре може и да не е чак така, ако ентусиазма на хората наричаме глупост... то незнам какво го чака светът като цяло.


Ето, хрумна ми също че ако акумулирам милион бих инвестирал в Природа, кой как иска да ме разбира. :)
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Един милион си е супер бизнес старт:)
Но и за 1000хил. отговора ми ще е същият:!:
 
Джакпота от тотото Джакпот: 3, 902, 778.08 лв не е паднал днес така че за неделя може да се пробвате ще е над 4 милиона

И ако някой от форума спечели може да ни плати хостинга за няколко години напред (шегувам се) ама все пак трябва да почерпи :) за посещането :p
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Да приемем че ще си супер "готин" ако стартираш машина която те е докарала до пословичните шест нули след стотинката която си намерил на улицата когато си бил физически разорен.

Аз мога да се похваля със малко състояние което наброява около 250 тукашна валута, която започнах точно от 0.99 стотинки, което не пипам и във фантазиите си по друг начин, освен идея за умножение с възможно най-малко усилия, докато работя за да се издържам и оцелявам без лишения сравнени с мизерия. (същевременно с това събирам, вместо да се раздавам за благинките на извратения свят) Скоро започвам и едно учение, което съм сметнал до стотинка във времето като разходи и финансови бенефити и дискаунти + документи за малко по заплатена работа от моментната.

Вече като си акумулирал въпросните пари, нямам как да "изконсумираш" освен в инвестиция по един или друг начин.
Ето тук включвам нестандартно мислене (ако го притежавам...) Не бих инвестирал в лихвата на банките, нито в благородни метали.
Не за друго, а защото всеки там бяга с парите си защото не видиш ли изглежда лесно.

Идеята ми на е да намирам подходящи всеотдайни хора които ще ползвам според знания и умения с цел - Работа, я за по добро бъдеще на планетата (един резерват защо не), я друго, те идеите идват, стига да мислиш как да ги намериш. Какво по добре от това да наблюдаваш хората какво говорят и как мислят, недай си боже (не вярвам за момента в божества) един ден (защо не) да има хора които работят за Мен от този форум (защо не отново).

А и не е чак толкова зле да работиш за някой. Стига работодателят да предлага това което задоволява нуждите ти, стига да предоставиш нещо подобаващо разбира се.
 
От: Re: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

И най-интересното идва, Пак бих стоял във форумите в които и сега стоя, по простата причина че виждам кадърни и умни хора.
Абе всичко става...те това е живота - шанс.

Ах тото, :) Повече печеля като не играя - със сигурност, не искам печалба от там даже и само един фиш да се наложи да пусна... не знам какво да ги правя тия пари, идват много рано а и не бих ги уважавал като детдесетака който изкарах днес с помоща на волята и издържливостта си, с готин финал - Пот. Мазохизъм!
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

хах надай се бг да ти плати нещо..и 3 милки да вземе, тогава просто отива в това другото измерение, на "избраните" ахаха, един вид се самозабравя кой е, от къде е тръгнал и на къде отива. Прост пример с един пич, дет използва форума за явна реклама, ама до сега и грам не се е сетил да ви предложи прехвърляне на .бг (сещаш се вече), аз бих го направил 1000 пъти вече
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

хах надай се бг да ти плати нещо..и 3 милки да вземе, тогава просто отива в това другото измерение, на "избраните" ахаха, един вид се самозабравя кой е, от къде е тръгнал и на къде отива. Прост пример с един пич, дет използва форума за явна реклама, ама до сега и грам не се е сетил да ви предложи прехвърляне на .бг (сещаш се вече), аз бих го направил 1000 пъти вече


Пич, мисълта ти хич не тече гладко
Не знам къде е проблема, в клавиатурата или в задкомпютърното устройство, но нищо не ти разбрах
 
Аз го разбрах :) вероятно щото след 16 часа на компа само друг седял 16 часа компа може да те разбере :) имаме една от най изтрещялите професии дори и да я упражняваме като бизнес....

ама бг не ни трябва, иначе той го продаваше тук ама тогава не беше взет адекса за да го пишем на фирма и беше е обременяващо това бг :)

Името на форума е игра на думи Предприемач.ком => Предприемач дот ком - Форум за дот ком предприемачи

предприемач.бг => Предприемач дот бг - Форум за дот ком предприемачи

не звучи толкова добре, ясно е че дот ком версията е по добра щом за дот ком предприемачи става на въпрос... дот бг много по трудно би го свързал някой с дот ком предприемачи като бранд... та такива ми неща името от самото начало е замисляно .ком бранд и игра на думи затова не е взето бгто по прано и не е проявяван интерес към него...


не държа на почерпката ама все пак ако се сети някой след като е станал милионер ще е готино :) така и така подсетих за джакпота...
 
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Хех, то човек да му се прииска верно да стане милионер само и само да почерпи :)
Ама на тоя етап гледам повечето ще си останем само с добрите пожелания :wink:

Иначе не става въпрос за доброто звучане а за дублажа, на мен лично ми е неприятен. Ако един ден се появи предприемач с .бг, определено ще е конфузна ситуация, не може да се пренебрегне "силата" на бг домейна - наложено е вече
 
От: Re: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Аз го разбрах :) вероятно щото след 16 часа на компа само друг седял 16 часа компа може да те разбере :) имаме една от най изтрещялите професии дори и да я упражняваме като бизнес....

ама бг не ни трябва, иначе той го продаваше тук ама тогава не беше взет адекса за да го пишем на фирма и беше е обременяващо това бг :)

Името на форума е игра на думи Предприемач.ком => Предприемач дот ком - Форум за дот ком предприемачи

предприемач.бг => Предприемач дот бг - Форум за дот ком предприемачи

не звучи толкова добре, ясно е че дот ком версията е по добра щом за дот ком предприемачи става на въпрос... дот бг много по трудно би го свързал някой с дот ком предприемачи като бранд... та такива ми неща името от самото начало е замисляно .ком бранд и игра на думи затова не е взето бгто


не държа на почерпката ама все пак ако се сети някой след като е станал милионер ще е готино :) така и така подсетих за джакпота...

Мойте уважения, Даласа се изказва по-добре.
Не ги разбирам тези енигматически изказвания, ама ако е нужен някакъв код за дешифриране, ша са опитам да са понапъна малко да ви схвана Мисълта:)
 
мен повече ме тревожеше предприемач.com за да е като логото :) щото такъв текст ползваме от години горе, а и с бг домейн нямаше да може да сте толкова крайни като товарите управляващите без да почнат да се случват случки поне така си мисля...
 
Re: От: Re: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Мойте уважения, Даласа се изказва по-добре.
Не ги разбирам тези енигматически изказвания, ама ако е нужен някакъв код за дешифриране, ша са опитам да са понапъна малко да ви схвана Мисълта:)

Ами той говореше за да си вземем дот бг то, и че собственика на този домейн прави бизнес тук, ама му казах че не ни трябва, защото бранда ни се гради на друга основа :) и същия бранд не може да се гради с дот бг домейна просто не звучи добре... единствената работа която би вършило е да е редиректнато към този... в което смисъла не е много голям, а и времето в което е можело да го придобием преди да го купят, фирмата адекс не беше на блинки за да го пишем на нея а държахме на по голяма анонимност...

За неделя джакпота е 4 113 000 лв


едит да добавя @ dintronix - аз даласа всеки път го разбирам какво е написал чак се плаша от себеси :shock:, но не всеки път си играя да го прочета понякога не си заслужава :p, ти си от февруари тук още малко остава и ще станеш като нас :p или поне ще ни разбираш :D

PS Тези който сте от февруари тук не ме познавате :) аз тогава се оказах ангажиран с други неща за около 6 месеца (влизах на бързо за малко във форума и то не всеки ден) и чак напоследък се върнах да пиша redowno ама тук е готино и полезно едновренно, дори и да не се разбира от време на време :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Какво ще направя ако спечеля 1 милион лева!

Ще си сложа таргет 10 милиона :twisted:
 

Горе