Какво ще направя срещу 10 лв

xainov

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
33   0   1
Идеята ми е да разменя услуга за пари. Услугите, които предлагам за 10лв са следните:
- ще ви дам съвети за покупка на автомобил или техника (няма да се огранича с по 1 изречение, а ще ви изброя положителните, отрицателните черти и ще ви дам моето мнение за стоката, която желаете да закупите);
- ще направя презентация на PowerPoint (до 20 слайда, с ефекти, тайминг и каквото друго ви трябва);
- ще раздавам флаери в продължение на 90 минути в гр. Варна - материалите са осигурени от вас;
- ще направя клип за вас и/или ваш любим човек с продължителност до 5 минути - снимките ги осигурявате вие, от мен подходяща музика и текст;
- ще реша 2 задачи по висша математика - без значение коя част;
- ще напиша 4 страници на Word - текста вие го осигурявате (книга, вестник или друго);
- ще направя дизайн за визитна картичка - идеята и логото вие ги осигурявате;
- ще публикувам реклама за ваша стока или услуга, която предлагате в моя сайт за 15 дни;
- ще ви разкажа 50 смешни вица;
- ще ви изготвя индивидуална фитнес програма;
- ще направя 2 компакт диска с мп3 хитове в избран от вас жанр;
- ще ви закарам на разстояние до 30 км (важи за Варна);
- ще ви дам консултация по компютърни въпроси;
- ще ви направя 2 фотоколажа (снимките са осигурени от вас).
Приемам и различни предложения за същите услуги, но за по-голям брой или продължителност за повече пари. Ако желаете да си бъдем взаимнополезни, може да се свържете с мен чрез ЛС тук или на мейл: [email protected]
 

Горе