Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за хазарт

road_runner

Member
Да приемем, че ще стане така, че няма да можеш да рекламираме онлайн сайтове, предлагащи залагания. интересно ми е, какви идеи ви се въртят в главата, какво ще правите, особено тези, от вас, които са печеливши сериозно.
Аз евентуално мисля да обърна сайта на английски и да умувам как да се боря да се популяризирам там, но не ми се струва много перспективно
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

Ами да прехвърлям на английски език, после ще измисля начин да дръпна парите по друг начин за да не ме следят оттука.. например към монейбукърса после зимам карта от тях и директно през банкомата ,няма как да ме следят.
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

това за сегашните пари е ясно, въпросът е , че прехвърлянето на английски сигурно ще бъде съпроводено с масово изпадане от класациите, и целият труд дотук отива на нула
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

Ами ,така е трудно ще е да привлечеш нови клиенти,като и английския ми е доста слаб, трудно ще ми е.. по -голяма конкуренция ще има..
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

аз точно мислех да метна едно сайче за баскетолни прогнози, но май ще се откажа: -(
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

Ще ви дам един безплатен съвет, който ще ви излезе солено - не си мислете какво ще правите после, след като ви удари законът, а мислете как дотогава да направите достатъчно пари, че сами да напуснете нишата с усмивка. Тоя месец получаваш 500 лева от сайта - влагаш ги в реклама. Следващият месец получаваш 300 лева - влагаш ги в реклама. И дотам! Защото тоя закон ще бъде пуснат до лятото, понеже сега като се замисля, той пречи на много от казината по курортите.
На английски не е трудно да хванеш трафик, трудно е да монетизираш. Има хора от форума, които могат да споделят опит. Хората, които говорят английски, вече си имат сметки навсякъде и няма как да ги зарибиш тепърва да сменят букито. Да не говорим, че хората в цивилизования свят са ЛОЯЛНИ и ако са доволни ще си седят където са.
Успех ;]
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

не знам само кой ви е казал че ще забраняват рекламата на сайтове за залози :) просто слухове и сплашвания
 
От: Какво ще правите gambling affiliates сайтовете си, ако ни удари новия закон за ха

Някои ако иска да се отърве от подобен сайт ( спортни новини и прогнози ) да пише на лично с детайли и цена.
 

Горе