Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Blade111

New Member
Здравейте,
скоро пуснах едно малко блогче и сега тествам различни варианти за статистика на моя блог. Пробвах СтатКаунтър но за жалост той отказа да зацепи и да отброява два пъти изтривах деинсталирах и пак не успях да го задвижа.
Въпроса ми е кой според вас е най удачния вариант за анализ на посещаемоста на блог?
Поздрави !!!


www.seosemsolutions.com/blog
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Ако имаш нужда от real-time statistics може да опиташ с хитстатс, засега чувам само добри отзиви, а и по мои наблюдения, мнозинството предпочете него като алтернатива на бъгавото тиксо. :)
 
Последно редактирано:
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

На всички само Google Analytics.
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

За WordPress има едно готино StatPress, то си е реал тайм, но не от най - добрите, иначе добрия стар Аналитикс :) Плюс това посещенията са важни дотолкова доколкото да ги има, което обаче не означава, че трябва само за тях да мислим :)
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

getclicky.com пробвам от скоро не е лошо.Стат каунтъра има различни кодове даже за WP са 2 вида сигурен ли си че си избрал,който трябва? за WP най-добре вкарай плъгинини има за G Analytics
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Сложих плъгин за Аналитикса след 24 часа започна да отчита. Само че откривам проблем отчита ми данни само от Бълрария а аз всеки ден одобрявам Интернешънъл коментари. По два три на ден поне се случват ако напиша ново съдържание се дигат малко ако не пиша два три дена падат, което е нормално. Не знам защо не отчита други влизания при положение че ги има, а как са ме намерили не ми е много ясно защото почти не съм го оптимизирал още не съм вкарал Артикъл маркетинга и социалните мрежи за линк билдинг. Не знам май трябва някакви филтри да мръдна да попрочета нещо за настройките или да избера друг плъгин да не би този да е бъгав !!!

www.seosemsolutions.com/blog
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Поставил ли си кода на Google Analytics където трябва? Едва ли неотчитането на чуждестранни посетители е грешка в системата им.

Плъгините за добавяне в WordPress са излишни, просто зареди редактора на темата и добави във футъра нужния код. Поне ще знаеш, че е направено както трябва.
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Мда, както казва Митака, плъгина на Аналитикса за wordpressa нещо ми създава проблеми(поне при мен). Сложих директно кода в във футъра и всичко е точно.
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Google Analytics с две ръце, а относно getclicky ... страхотно е, аз като го имах се скъсвахда го следя, но е прекалено. Освен ако не извличаш важна информация за потребителите и техните действия в сайта ти.
 
От: От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Сложих плъгин за Аналитикса след 24 часа започна да отчита. Само че откривам проблем отчита ми данни само от Бълрария а аз всеки ден одобрявам Интернешънъл коментари. По два три на ден поне се случват ако напиша ново съдържание се дигат малко ако не пиша два три дена падат, което е нормално. Не знам защо не отчита други влизания при положение че ги има, а как са ме намерили не ми е много ясно защото почти не съм го оптимизирал още не съм вкарал Артикъл маркетинга и социалните мрежи за линк билдинг. Не знам май трябва някакви филтри да мръдна да попрочета нещо за настройките или да избера друг плъгин да не би този да е бъгав !!!

[url]www.seosemsolutions.com/blog[/URL]

по мое мнение не е бъгав, а ти сигурен ли си че коментарите са ти интернешънъл, защото има едни такива гнусни аутопостери за блогове дето бълват коментари наляво надясно :)
 
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Google Analytics мисля е най-доброто от безплатните. И както ти каза митака във футъра преди </body> етикета.
 
Последно редактирано:
От: Какъв брояч ползвате за Вашия блог ?

Ако искате хубав брояч аз намерих драснете ми едно лично да ви го пратя че не мога да пиша линкове тук все още

 

Горе