Какъв литературен стил харесват българските копирайтъри

deffnews

Well-Known Member
Моля ви се, не го приемайте за важничене. Конкурс е, и наградите не са парични.

Копирайтъра е и читател, докато обратното не е задължително. Затова, може би мнението на копирайтъра е по-меродавно от това на само читателя. И сериозно се питам кои от най-основните похвати са по-интересни за четене.

Какво ли биха казали тукашните копирайтъри.
 
Тук е момента да прочетеш каква е разликата между "конкурс" и "класация"....
 
Човече ------ НЕеееееееее. Пак ли ти? :D
Изтървал е няколко приема на Рисперидон.... ще си го приберат санитарите като почне да буйства.
 
Изтървал е няколко приема на Рисперидон.... ще си го приберат санитарите като почне да буйства.
Този никъде не го искат, за това е тук. Да видим кой първо ще изпуши от неговите глупости.
 
Този никъде не го искат, за това е тук. Да видим кой първо ще изпуши от неговите глупости.
Става така, че копирайтърите не смеят да гъкнат и ще пишат за стотинки на бейовете с големите тумбаци. Така ми изглеждат нещата.

П.с. И не ми се вижда изпушилия да е работник. Голям страх да не се счупи на две стотинката.
 
Последно редактирано:
Абе тоя Дафни нямаше ли наскоро една тема със заглавие " Вече няма да ме виждате, знам на никой няма да липсвам" или нещо в тоя род?
 
Имаше. Той е от тия самоубийци, които само се правят, че ще посегнат на живота си само и само да привлекат внимание. Най-често ги забелязваме по покривите на сградите. ;)
 

Горе