Какъв сайт да пусна ?

katsarov

New Member
Сега разбрах, че мога да взема безплатно хостинг + домейн. Проблема е, че нямам никакви идеи в главата си за сайт който ще има приходи по голями от 10 лева на месец :)
Някой има ли някакви идеи ,ако има желаещ човек може да разработим сайта заедно и ако има приходи - делим(все пак хоста и домейна са от мен)...
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Тоя въпрос и мен ме тормози. Какъв сайт да пусна ?
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Никакъв. Щом така поставяш въпроса, значи не си за тая работа. Първо се измисля идеята и след това се търси хост. Това което си написал ми изглежда малко като тази мисъл "Хората отиват в магазина да си купят нещо, пристрастените към пазаруването отиват да видят има ли нещо за купуване".
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Имам възможността да взема безплатен хост и домейн (.info) . Не трябва да ги похабявам все пак искам да има полза от тях.
 
Последно редактирано:
От: Какъв сайт да пусна ?

Kacarov, безплатен хостинг в комплект с инфо домейн не са нещо с което би впечатлил останалите, че да се юрнат да ти предлагат идеи ;)
Със същия успех може да предложиш на ескимосите лед в кофичка
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Caprice , все пак е нещо нали ? Не всеки ти го дава ей така без пари ... :)

Ти намери добра идея за мен, Аз ще ти дам хост и домейн (.com) ей така без пари. :)
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Както вече ти казаха - щом задаваш такива въпроси, 99% е сигурно, че от това пари няма да извадиш и само ще си загубиш времето с глупости.

Затова никакъв сайт не пускай, ми сядай да учиш занаята, че да можеш да си хванеш някоя добре платена работа.
 
От: Какъв сайт да пусна ?

а така :)


Съобщението,което сте въвели е прекалено кратко.Моля ,въведете съобщение ,което съдържа поне 10 символа.
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Пичове, искам някой да ми каже как да спечеля 2-3 милиона за около половин година.
Ако може да отговорите по-бързо, че ми е спешно, че излезе новота 6-ца кабрио и искам
да съм от първите дето ще джиткат с нея. Очаквам предложенията ви, че милионите ми трябват!!!!!

P.S. Не очаквай някой да ти даде идея просто ей така. Все пак ако човек има хубава идея би я реализирал
вместо да ходи да я споделя с непознати!!!!
 
От: Какъв сайт да пусна ?

Направи си кейуорд рисърч и си намери някоя ниша...
 

Горе