Какъв хостинг да избера за ..

aiR

New Member
Какъв хостинг да избера за image hosting?
Засега съм се спрял на ICN.bg ,защото гледам там има най-много пространство ,но няма да е лошо и Вие да дадете някое предложение :(
 
От: Какъв хостинг да избера за ..

все пак няма да е лошо да кажеш за какъв сайт става въпрос - бг или инглиш? на какво ще го пишеш - php, jsp, asp или друго :)
 
От: Какъв хостинг да избера за ..

Shared hosting разбира се, от VPS няма смисъл!
 
От: Какъв хостинг да избера за ..

Не мисля, че е много удачно да гледаш пространството, което предлага хостинга, а по-скоро трафика. Ето защо бих ти препоръчал cbox.biz. Не съм ги ползвал (както и не съм ползвал никакъв друг споделен платен хостинг), но гледам, че предлагат неограничен трафик и то на ниска цена. По принцип картинките са по-габаритни в пъти от обикновените html-и, така че трябва да внимаваш по-сериозно за показателя трафик. Ето ти най-евтината тарифа на cbox.biz, която мисля, че ще те устрои:

  • 1000 Mb пространство
  • Неограничен трафик
  • Безплатен домейн
  • x3 бази данни
  • 20 е-мейл адреси
  • PHP4/PHP5/Perl
  • Контролен панел
  • Статистика
  • Backup
  • 4.68 лв. на месец
П.П.:
Не съм някакъв агент на този хостинг, обаче забелязвам, че показателите, които предлагат, идеално пасват на изискванията ти.
 
От: Какъв хостинг да избера за ..

Unwise пак се изказваш неподготвен мой човек :S Изобщо трафика не е много от значение, по важни са заявките към базите данни, които товарят процесора на сървъра :/ А пък и колко снимки смяташ, че ще качиш на 1000 мб сайт, аз залагам не повече от 1000 :/
 
От: Какъв хостинг да избера за ..

Според мен български хостинг няма да си намериш евтин и да ти върши работа.. ако бях на твое място щях да взема хост от хостгатор може малко по бавно да ти го зарежда обаче си заслужава :)
 

Горе