Какъв цвят да ми е AdSense-a

DeyanMarkovski каза:
3. И защо чата да ми намали дохода?

Не забравяй, че google дават пари и за импресий. когато имаш чат хората ще пишат там (ако пишат) а ако има офтопик секция с доста теми от по 2-3 страници, импресийте скачат - така и дохода.
Погледни коя секция в predpriemach има най-много постове и по колко пъти са били преглеждани темите.

Рекламите на адсенсе най-добре е да ги сложиш най-горе и най-долу на форума (погледи къде coolice е сложил банера на GenBucks, надявм се, че няма да се наложи да ти обеснявам като предния път за "един до друг " и "един под друг".
 
DeyanMarkovski каза:
Те ще влизат специално за чата, защото в другите форуми няма чат и ще влизат в моя форум, щото има чат и е уникален и им се чати и им е омръзнало да чатят със Skype, ICQ и т.н.

последен мой пост в тази тема. форума за чат или за пари го правиш ?
 
Кервана си върви кучето си лае...
Не знам за кво се хабим да му обясняваме като той си знае неговото. Ок
страшен е чата... Като не искаш негативни мнения и като не се слушаш в тях защо пускаш тема ?
 
и мойте сайтове са грозни , но поне не ги давам да ги оценяват тук ДИДИ!
Слушай хората тук те са подобни индивиди като бъдещите посетители в твоя сайт !
 
ilianskim каза:
и мойте сайтове са грозни , но поне не ги давам да ги оценяват тук ДИДИ!
Слушай хората тук те са подобни индивиди като бъдещите посетители в твоя сайт !
Не ме наричай Диди, защото ме дразниш. Направо ми скъсахте нервите в тая тема. Аз обяснявам като луд, че не си знам само своето и че се вслушвам в проклетите ви съвети, а ZzZaPyr пак вика че не съм се вслушвам. Ама ви послушах за цвета на чата нали? Вече не е черен. Послушах ви че не трябва AdSense-а да е червен и не го направих червен, какво повече искате?
 
DeyanMarkovski каза:
ilianskim каза:
и мойте сайтове са грозни , но поне не ги давам да ги оценяват тук ДИДИ!
Слушай хората тук те са подобни индивиди като бъдещите посетители в твоя сайт !
Не ме наричай Диди, защото ме дразниш. Направо ми скъсахте нервите в тая тема. Аз обяснявам като луд, че не си знам само своето и че се вслушвам в проклетите ви съвети, а ZzZaPyr пак вика че не съм се вслушвам. Ама ви послушах за цвета на чата нали? Вече не е черен. Послушах ви че не трябва AdSense-а да е червен и не го направих червен, какво повече искате?
Да махнеш чата...
 
Батка казаха ти го ама трябва да се върнеш малко назад, най-малкото дизайна става още по-грозен, нищо лично пич, кажи ми честно ти хресваш ли си сайта???
 
Абе като се замисля ти си уникален с този сайт, защото не съм виждал досега такъв, това Г. може да го оцени и да ти даде висок пейджранк.
 
DeyanMarkovski каза:
3. Ама в моя чат се събират копелета с еднакви интереси, а и ще е по-лесно на проклетите членове във форума да се опознаят.
Хах, това сега го прочетох :)
Ами проклетите членове на форума ще си пишат в него и ще трупат постове(по този начин се запознават и печелят още неща....) има секция за офтопик където всеки си пише глупости и може да се опознава, с който си иска, също така е по-добре да е без чата защото хората(някои) ще пишат там и това не е много добре за теб защото няма да имаш постове, а чат който не се индексира от Google(питай го ако искаш, точно е на гости)
Има и още ред причини, поради които трябва да махенш чата и хората го казаха :)
 
А може би хората ш ги мързи д с регват и ш чатят в чата щото така ш е по-лестно, ш початят, ш початят и по някое време ш си кажат "Аве аз ш зема д с регистрирам тука д попиша малко"
 
Че сега чата ми не изглежда ли добре? Само да вметна, че промених чата и да ви кажа да го погледнете пак и ако трябва натиснете F5, щото като гледам как постоянно коментирате колко е грозен стигам до извода, че не сте видяли как съм го променил.
 
Изобщо не ми харесва , ако ще да има бати якия дизайн , за мен чат в форум е супер тъпо и това е ....
Аз те съветвам да натиснеш f13 и да идеш да пиеш една студена вода , белким ти дое акъла
 

Горе