Как ви е адсенса последните дни?

ilk92

Member
Здравейте,

някой може ли да сподели как са му приходите от адсенс последните дни? Моите наблюдения са , че последната седмциа нещо драстично има паднаха цените... така не са били от много време. Доколкото се допитах и до други, всички се оплакват. Вие какво мислите?
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

RPM сякаш е по нисък , иначе цената на клик си е същата.... нямам представа на какво се дължи.
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Зле е падна доста.
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Последните три дни, моя скочи, от средно 1€ на 1,50-2,00€... дано се задържи. :D
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Преди 2 години като ходих в гугъл на една конференция, казаха че за България имат повече рекламодатели отколкото сайтове и масово търсеха нови сайтове.... интересно какво се е променило оттогава..
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

За това въртят едни и същи глупости навсякъде и то за смешни пари напоследък. :lol:
Преди 2 години като ходих в гугъл на една конференция, казаха че за България имат повече рекламодатели отколкото сайтове и масово търсеха нови сайтове.... интересно какво се е променило оттогава..
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Може пък да се дължи на времето. На доста населени места бедстват и все още нямат ток.
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

И аз това си мислех. :)
Може пък да се дължи на времето. На доста населени места бедстват и все още нямат ток.
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

При мен януари беше най-зле, февруари почти същото и през март вече има ръст. Говорим за английски сайт.
Последната седмица ми беше най-силната от декември насам. Има надежда.
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Те може и да имат Бг клиенти, ама ги пускат явно основно в резултатите от търсене, по сайтовете не пускат читава реклама.
Според мен не е нормално в сайт за обзавеждане средната цена да е 2 цента на рекламата.
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Не виждам как бедственото положение в Родопите може да Ви се отрази, освен ако нямате локално насочен сайт :))
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Малко или много се отразява няма как. :)
Не виждам как бедственото положение в Родопите може да Ви се отрази, освен ако нямате локално насочен сайт :))
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

При мен почти няма промяна...
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

Отдавна не сме писали тук, кажете как ви е адсенса сега лятото? На мен ми се струва катастрофално слабо... все имам чуството че няма къде надолу, но ме изненадват...
 
От: Как ви е адсенса последните дни?

като цяло е слабо, зависи все пак от къде идват кликовете.
 

Горе