Как го правите?

Стана забавно, абонирам се. :D:D:D
 
Очакват се още един или двама форумни тролове, за да стане идилията пълна ;)
Да навреш носа на кутрето в лайната не е тролене. Нарича се възпитание :D
 
Кажи ми честно, прочете ли въпросната статия? Ниско качество наричаш нещо, което наистина е полезно за някого, тъй като това би трябвало да е основната цел на всеки текст?! Ако посочиш кое в статията я прави недостойна - добре, ще решим спора окончателно. А през това време отивай да фалираш хостинг компании, грижейки се server response time да бъде 4 секунди. За малко да забравя и изключително професионалното отношение към клиентите, доказано с изнасяне на кореспонденция по форумите.

ПП: Научи се да пишеш преди да критикуваш стил на писане. Изглеждаш жалко.

ПП2: Само като видя подпис с толкова мъдър цитат, пльокнат с цел да покажем колко сме извисени и основно - че знаем английски ми става ясно с какъв човек си имам работа.

ПП3: Покажи ми текст, който според теб е полезен, не е с ниско качество и не е с дължина на роман. Между другото, вика му се "ферман", за да звучим точно, тъй като в романа има сюжет, има герои, etc.

Айде сега да те видим как ще се скриеш/деликатно ще избягаш от темата :D

Дай да ти отговоря на всичките въпроси, за да се почувстваш Важен и да заприличаш на още по-маловажен. Прочел съм достатъчно (разбирай санитарния минимум) от твоите творчески опити. Разбирам, че ти си само шеф и не можеш да пишеш, редактираш, следиш кой от 18-те хиляди служителя каква глупост е дефекирал, но общото мнение за теб като цяло и труда ти на половинки е показателно :) .Спора е решен окончателно още в момента в който си решил да се изживяваш като клавиатурен герой - разбирай "загубена кауза". Вземи отвори няколко учебника по икономика и търговско право и направи елементарна разлика между "фалит" и "сливане" . Ако не ти е ясно как да проследиш едното и другото в Търговския регистър има достатъчно информация като отчети и оповестявания на промените. Не се изисква много акъл за да ги откриеш, дори и твоята мозъчна клетка стига за това. В подписа ми има много повече мисъл и смисъл, отколкото някога нещо е минало през вакуума между ушите ти. Може да си го пуснеш в google translate и да си го преведеш ако те затруднява смислово. За човек, който има претенции за наличие на висока лексикална култура изглежда доста жалко (цитирам теб) , като не правиш разлика между жанр в литературата и турцизъм. А относно response time-a не мисля да се хабя изобщо да ти обяснявам нещо, защото 99% от информацията няма да ти говори нищо.
 
Той се скри...остави го, че е безработен сега, сигурно са му спряли интернета съседите, от които е крал.

Льольо, тоя интернет дето аз го ползвам в къщи, на тебе няма кой да ти го прекара в София :)
 
Е-е-е, @s1yf0x , не говори така, човека такива промоции е предложил във Фейса, ама пък как му сипват:)...... не е истина.

дай линк да се посмеем с колегите. Този цирк съм го пропуснал, what a shame.......
 
Дай да ти отговоря на всичките въпроси, за да се почувстваш Важен и да заприличаш на още по-маловажен. Прочел съм достатъчно (разбирай санитарния минимум) от твоите творчески опити. Разбирам, че ти си само шеф и не можеш да пишеш, редактираш, следиш кой от 18-те хиляди служителя каква глупост е дефекирал, но общото мнение за теб като цяло и труда ти на половинки е показателно :) .Спора е решен окончателно още в момента в който си решил да се изживяваш като клавиатурен герой - разбирай "загубена кауза". Вземи отвори няколко учебника по икономика и търговско право и направи елементарна разлика между "фалит" и "сливане" . Ако не ти е ясно как да проследиш едното и другото в Търговския регистър има достатъчно информация като отчети и оповестявания на промените. Не се изисква много акъл за да ги откриеш, дори и твоята мозъчна клетка стига за това. В подписа ми има много повече мисъл и смисъл, отколкото някога нещо е минало през вакуума между ушите ти. Може да си го пуснеш в google translate и да си го преведеш ако те затруднява смислово. За човек, който има претенции за наличие на висока лексикална култура изглежда доста жалко (цитирам теб) , като не правиш разлика между жанр в литературата и турцизъм. А относно response time-a не мисля да се хабя изобщо да ти обяснявам нещо, защото 99% от информацията няма да ти говори нищо.
Браво. Нека да ти кажа - не се пъни излишно, чувството ти за хумор е по-зле от това на котката ми.

Отговори на въпросите ми, а не пиши свободно съчинение.
 
Браво. Нека да ти кажа - не се пъни излишно, чувството ти за хумор е по-зле от това на котката ми.

Отговори на въпросите ми, а не пиши свободно съчинение.
Сигурен съм, че котката ти има повече акъл в главата за да схване чувството ми за хумор. Съчинения съм писал в 3-ти клас, преди повече от 25 години.
 
Сигурен съм, че котката ти има повече акъл в главата за да схване чувството ми за хумор. Съчинения съм писал в 3-ти клас, преди повече от 25 години.
Аре не се прави, съчинения се пишат и след 3 клас :)
 
Бахти, къде попаднах? Гледаш, уж пише форум за предприемачи, пък вътре все "препъни юначе". И ма избива да са фана и да пиша Хайку. Чукча писател! Хайку-то братче си е висока летва, кви свободни съчинения, къв 3-ти клас?

Рано Сабахлем
Контент Райдър Пичага
Влакът Потегли

Едно време, преди доста години имаше яко маршрутки из София. Качваш се откъдето искаш, слизаш пак така. Такоз нещо на село не бяхме виждали. То голямо удобство братче. Вдигаш ръка и ти спира. Видях няколко човека да си харесват различни марширутки, питам един чичка кой номер е в посока на квартала където трябва да отида. Той не ми каза, щото не бил от София. Спирам друг чичка, този път го уцелих - софиянец. Ама тоз пък не бил бюро справки, бързал. По едно време гледам една бабка минава край мен с чувал през рамото. Питам я кой номер да спра. Пък тя - Ако си купиш гевреци, шти кажа. Отвори чувалчето, измъкна два геврека, по-корави от камък, ама ги разбрах че са кофти чак като замина бабето. Но пък ми помогна, както беше обещала. Мина се известно време, гледам наближаващите бусчета, кьоря се да видя номера на всяко. Еле мина и заветната маршрутка дето чаках. Влизам от задната врата и минавам напред, търся свободно място да поседна. Пък и шофьора ме викна да мина по-напред че да му платя, така било прието. И както се промушвам между пътниците гледам на предната врата отвътре табела. А под нея един зелен бутон на звънец. Нещо ми влезна в окото ли, от люшкането ли, кво стана, така и не разбрах. После като се свестих в Бърза помощ разбрах. Там пишело "Спирка по желание". За една грешно прочетена буква братче.......

Събирам 10 поста, ако ма разбирате.
Утре пак ша пиша, да ви разправя как се напих в София. Ма то хубав град бе, хубави хора.
 
Това го таквам у фейкбука
 

Горе