Как да активирам bluetooth на Aspire E 15

bgtifo

Well-Known Member
Здравейте,

искам да активирам bluetooth на Acer Aspire E 15, за да го свържа със смартфона. Драйверите са си нормални и всичко изглежда добре. В момента, който сложа отметка на "позволи на bluetooth устройства да намират този компютър" ми излиза следното: възникна грешка, докато Windows записваше настройките ви. Bluetooth устройството може и да не е включено.

Следните настройки не бяха записани:

Настройки за откриваемост
Настройки за връзка

Става дума за Windows 7

може ли някой да ми помогне със съвет?
 
Последно редактирано:
Значи казваш "всичко е наред", но пък има грешки?

Имаш ли официални драйвери за блутута за win7?
 
Здравейте,

искам да активирам bluetooth на Acer Aspire E 15, за да го свържа със смартфона. Драйверите са си нормални и всичко изглежда добре. В момента, който сложа отметка на "позволи на bluetooth устройства да намират този компютър" ми излиза следното: възникна грешка, докато Windows записваше настройките ви. Bluetooth устройството може и да не е включено.

Следните настройки не бяха записани:

Настройки за откриваемост
Настройки за връзка

Става дума за Windows 7

може ли някой да ми помогне със съвет?

Пусни SNID или сериен номер на лаптопа (отдолу на самия лаптоп на някой от стикерите са) и уточни windows-a колко битов е (32/64)
 
Инсталирах драйверите и мога да прехвърлям файлове от компютъра на смартфона, но не и обратно. Иска да се инсталират някакви драйвери за Bluetooth периферно устройство... Изтеглих целия пакет драйвери 280 МБ от сайта на производителя и нищо... Не знам как да постъпя, моля за съдействие.
 
Проблемът се нарича Windows - имах същия лаптоп с linux mint и блутута си работеше без проблем и без никакви допълнителни драйвери.
 
@rscossworth

Да, оттам ги изтеглих
Към това може да добавиш и снимка на "диспечера на устройства" (натискаш windows бутона на клавиатурата пишеш hdwwiz.cpl и натискаш Enter)
 

Горе