Как да вдигна ранга за посещаемост на сайт?

donsavage

Active Member
Здравейте всички ! :)

От няколко дена забелязвам, че сайта, който поддържам рязко паднаха посещенията ,му ... от 500 и кусур падна на 20 - 50 посещения... вече се чудя, какво да му сложа, за да има пак такъв ранг ... (не е много, но беше нещо все пак).

Какво може да ме посъветвате?

Странникът

Well-Known Member
От: Как да вдигна ранга за посещаемост на сайт?

Не знам, може и да съм в грешка, но за първи път чувам "ранг за посещения". Трафика на сайта ли имаш предвид?

rds100

Premium

вече се чудя, какво да му сложа

Голи мадами? Винаги помага.

А сега сериозно - какви са сайтовете? На какви потребители разчиташ - на такива, които попадат случайно на сайта, на такива които търсят нещо определено, или на такива, които се връщат отново и отново (примерно заради новини, дискусии и т.н.)?

Sash888

Active Member

Има голямо движение - http://serpmetrics.com/flux/ . Не вярвам ония зоофил да е пуснал монстера, но да видим. Нищо чудно да ръпка вече на порции.
Войс сърча не би трябвало да разбута бг то. Хъммм....интересно. Съвет? Не мърдай много....за сега.

donsavage

Active Member

Не знам, може и да съм в грешка, но за първи път чувам "ранг за посещения". Трафика на сайта ли имаш предвид?

Обърках думата "ранг" с посещение.

donsavage

Active Member

Голи мадами? Винаги помага.

А сега сериозно - какви са сайтовете? На какви потребители разчиташ - на такива, които попадат случайно на сайта, на такива които търсят нещо определено, или на такива, които се връщат отново и отново (примерно заради новини, дискусии и т.н.)?

Ти пък "голи мадами" :) Сайта е на интернет радио ето го сайта/

TheCrazyBastard

Well-Known Member

Освен днес, последно си пускал връзка към него във фейсбук страницата му на 12-ти май, а преди това май по-начесто .. Да не би трафика ти да е идвал предимно от тази страница или от въртяща реклама по време на радио предаването... Обновявай по-често информацията относно предавания, пусни рекламно клипче (с глас) посетете сайта ни.. и такива ми ти работи :)

donsavage

Active Member

Освен днес, последно си пускал връзка към него във фейсбук страницата му на 12-ти май, а преди това май по-начесто .. Да не би трафика ти да е идвал предимно от тази страница или от въртяща реклама по време на радио предаването... Обновявай по-често информацията относно предавания, пусни рекламно клипче (с глас) посетете сайта ни.. и такива ми ти работи :)

Има си гласов запис за "посетете сайта". :) А това за външна реклама си го мислих, но не съм на 100% сигурен за нея. Мислих, че нещо брояча се спечил. За това питам. :)

rds100

Premium

Ей сега видях форума към сайта - ами то във всички раздели има по 0 теми? Вземи намери някой да понапише нещо там, може да се излъжат и реални потребители да се завъртят. Като има навсякъде 0 - какво да коментират...

edit:
На форума може да добавиш и секция за предложения от феновете.

И нещо счупено видях на сайта - в плайлиста излизат 200 песни и толкова. Няма следваща страница.

Sky

Well-Known Member

За форума може малко да се барне стила, ако не можеш ще помогна

donsavage

Active Member

Ей сега видях форума към сайта - ами то във всички раздели има по 0 теми? Вземи намери някой да понапише нещо там, може да се излъжат и реални потребители да се завъртят. Като има навсякъде 0 - какво да коментират...

edit:
На форума може да добавиш и секция за предложения от феновете.

И нещо счупено видях на сайта - в плайлиста излизат 200 песни и толкова. Няма следваща страница.

Работим по "Плейлиста" за форума ако трябва ще завържа няколко хора там да пишат разни неща :) То има теми за радиото, но съм ги направил да се виждат само от регистрирани потребители.

donsavage

Active Member

За форума може малко да се барне стила, ако не можеш ще помогна

Мога, но не бих отказал малко помощ :)

Sky

Well-Known Member

Като решиш да освежаваш форума драсни ще помогна с каквото мога

donsavage

Active Member

Благодаря, имам те в предвид. :)

Sky

Well-Known Member

И една идея за мързеливите като мен
https://ulogin.ru/
тук има плъгин и за PHPBB

Горе