Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Здравейте, имам реални имейли на хора, които са пазарували он лайн от сайт на познат. Сега правя нов бизнес, случайно да знаете има ли начин някак да ги вкарам в нова фейсбук страница или нов профил във фейса? Промените ми се струват така строги, че вероятно е невъзможно, но да питам вас, че ако някой знае , ще е тук.

Благодаря ви предварително.
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Можеш таргетираш платена facebook реклама към тези имейли. В случай, че те са се регистрирали във facebook със същите имейли, твоята реклама ще им се показва на тях. Другият вариант е да си ги каниш като приятели един по един и после да ги каниш да харесат новата страница.
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Тоест по стандартния начин:

https://www.facebook.com/help/212291088790957

Горе във дясно Build Audience > Invite Email Contacts > Upload contact list file

не се получава, така ли?

Note: This feature isn't available to all Pages right now.

Твоята страница спада към тези?
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Здравейте, имам реални имейли на хора, които са пазарували он лайн от сайт на познат. Сега правя нов бизнес, случайно да знаете има ли начин някак да ги вкарам в нова фейсбук страница или нов профил във фейса?...

Аха, значи и ти си един от спамаджиите.
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Аха, значи и ти си един от спамаджиите.

И на мен това ми беше първата мисъл, но в случая не се знае с какви общи условия са се съгласявали потребителите, когато са оставяли данните си за контакт(което си е единствено техен проблем). Има ли някакви общи законови норми дори и да са се съгласили с конкретни общи условия? Или говорим от морална гледна точка кое би или не би било правилно...

edit: под законови норми имам предвид нещо различно от чист спам. Говорим дали е проблем една покана във фб, ако си се съгласил, че данните ти могат да бъдат обработвани с цел маркетинг от трети страни, примерно...
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Кой чете общите условия - един на сто... Иначе са 3 страници и не е проблем да се използват имейлите, но последната ми мисъл е спам. От това сметка отдавна няма или поне аз не я намирам. Искам да ги поканя в страница, а дали ще приемат си е техен избор, въпроса е как да вкарам тези имейли с които има регистриран фейсбук в мой профил или страница? Ако не знаете - няма грижа. Но хайде да не си губим взаимно времето със странични неща, излишно е разводняването...

Приятна вечер
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

white_pawn - ами хайде да станем приятели, то като се замисля: всички тук да си станем приятели и така, по приятелски да си разменяме имейли? :lol:
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Но хайде да не си губим взаимно времето със странични неща, излишно е разводняването...

predpriemach.com е форум и въпроса ми беше към Странникът :)

Приятна и на теб!
 
От: Как да вкарам реални имейли в нова страница или профил?

Miroslav Hristov - дай ми имейла си, така, по приятелски, а после аз също така, по приятелски, ще го споделя с моите приятели, които ще те вкарат приятелски в техните страници. По приятелски ти гарантирам, че няма да останеш разочарован - имам познати, приятели, които имат големи възможности и могат да вкарат имейла ти в най-малко няколко хиляди страници. И също така за да не би да пропуснеш нещо, така, по приятелски, ще ти изпращаме имейли.

А за другото не се тревожи, то ти сам го каза:

...и не е проблем да се използват имейлите, но последната ми мисъл е спам....


Аз също не искам да те спамя, просто както споменах - ще си помогнем по приятелски! :wink:
 

Горе