Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

pisara

Well-Known Member
Голяма мешаница ми се получи след един опит да инсталирам някаква програма. Иконите от десктопа ми изчезнаха (остана само кошчето). По-лошото е, че в старт менюто също нямам нищо. Някои ги намирам с имената им и ги пинвам да седят в менюто, други инсталирам отначало, а трети не мога да намеря. Например калкулатора, с търсене не го намирам. Някой знае ли как да си възстановя иконите и бързия достъп от старт менюто?

Да добавя, че става дума за Windows 7.
 
Последно редактирано:
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Ако тотално се е сринало всичко пробвай с това,ако не преинстал и готово:),малко е неприятно,ако имаш много програми,но ако няма друг вариант
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Ако тотално се е сринало всичко пробвай с това,ако не преинстал и готово:),малко е неприятно,ако имаш много програми,но ако няма друг вариант

Уж не е всичко, щом някои от тях ги намирам някъде си. Ще разгледам линка.
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Просто въведи System Restore в полето за търсене и възстанови системата преди инстала на въпросната програма,системата обикновено е оставила точка на възстановяване точно преди инсталирането на програмата,ако това е последното нещо което е правено,ако не избери друга точка на възстановяване,предполагам,че System Restore не ти е изключено,може да пробваш и да изтриеш въпросната програма първо,може да не е съвместима с уина
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Тези точки по какво се познават? Дата и действие или нещо друго? Аз програмата и глупостите с нея я изтрих веднага след това. Утре ще тествам този метод, звучи много подходящо за моя случай. Един бърз архив искам да направя само на най-важното за всеки случай и след това ще ресторна.
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Видях, че има две опции за рестор, коя от тях да избера?

Restore system files and settings from a restore point
или
Restore your computer to an earlier time
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Restore system files and settings from a restore point и после избираш,то си пише от коя точка или избираш друга,после също така можеш да отмениш възстановяването,ако нещо се обърка
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Всичко деинсталирах от контрол панела като се ориентирах по датата.
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

Преди малко ресторнах и машината успешно се възстанови в нормалното си състояние. Благодаря на @buymore. :beer:
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

restore point върши чудеса още в ХР.
Не ти ли писна тази седмица? Аз скоро ще я изрина. Мъча я вече десет месеца и смятам, че е достатъчно. Започнаха да ми блокират и браузъри...
 
От: Как да възстановява старт менюто и иконите на десктопа?

restore point върши чудеса още в ХР.
Не ти ли писна тази седмица? Аз скоро ще я изрина. Мъча я вече десет месеца и смятам, че е достатъчно. Започнаха да ми блокират и браузъри...

Не ми се случвало досега всичко да ми изчезне. За първи път използвам рестора и ще го знам занапред.
 
Последно редактирано:

Горе