Как да забършем претприймачка?

От: Как да забършем претприймачка?

Ама май ми вързаха тенекия вече 15 минетс... вииися сам. до плажа

Стреснали са се. Привалява и пригармява леку. Да ни та пумислят за Дейвид Хазелхоф? Взел ли си си буя?
 
От: Как да забършем претприймачка?

В Стара Загора има плаж, така ли?:) Дано има гръмоотвод на тоя плаж, че днес май навсякъде ще има бури. А буят дано е добре заземен, че във водата тока бие още по-гадно.
 
От: Как да забършем претприймачка?

В Стара Загора има плаж, така ли?:) Дано има гръмоотвод на тоя плаж, че днес май навсякъде ще има бури. А буят дано е добре заземен, че във водата тока бие още по-гадно.

Чи ни гу ли знайш старузагорския плаж?! Многу си изостанала миличка. Но аку искаш ши та завида там ногу по хубаву е отколкото на златните. При гулеми бури с много клатени буят винаги е заземен няма са притиснявъш.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Чи ни гу ли знайш старузагорския плаж?! Многу си изостанала миличка. Но аку искаш ши та завида там ногу по хубаву е отколкото на златните. При гулеми бури с много клатени буят винаги е заземен няма са притиснявъш.

Ми не го знаех плажа на Стара Загора, аморе - яко съм дръпнала на заден ход, явно.:rolleyes: Ако ме водеше на повече екскурзийки с камьона няма да се излагам така... Буят е само заземен, не е подземен, нали?
 
От: Как да забършем претприймачка?

Срещата мина сега я повтаряме последно повикванеее ако има някой в ЛОзенец на морието
 
От: Как да забършем претприймачка?

Срещата мина сега я повтаряме последно повикванеее ако има някой в ЛОзенец на морието

Муни, как си? Ако се стопли времето за по-дълго, може и да дойдем на морието и ние :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Там, идвам само зареди корал, инак ми е омразно място, но корал е жесток плаж. Дано само не са го прецакали от миналата година.
Срещата мина сега я повтаряме последно повикванеее ако има някой в ЛОзенец на морието
 
От: Как да забършем претприймачка?

Разкажи де?! Заинтригувай ни :) Провокирай ни, макар и не във вторник вечер през седмицата, да литнем за почивните дни до тоя Лозенец :-o
 
От: Как да забършем претприймачка?

Kvi sa tiq prostotii?
 
От: Как да забършем претприймачка?

Кулеги (и кулежки) ни са ръгайте има си ред. Срештата е само за красиви и умни хора.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Свърши втората срещата на високо ниво и за днес, затворихме кръчмите. Можете да си запазите час за утре евентуално :)

Корал е пътник, тази година е западнал, догодина очаквам вече да не е това което беше последните 5-6 години... и да насипят скоро бетона за основите на новите огромни комплекси.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Там, идвам само зареди корал, инак ми е омразно място, но корал е жесток плаж. Дано само не са го прецакали от миналата година.

Първата среща беше на една долнопробна кръчма в началото на Корал. :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Свърши втората срещата на високо ниво и за днес, затворихме кръчмите. Можете да си запазите час за утре евентуално :)

Кулега леко превазбуден ми са струвати от срештите а както стана ясну някой от нас тръпнат от нетарпение да научат интересни пудробности за тях.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Ма няма пикантерии ... пийнахме по няколко водки и една катмЪ, майните се изложиха и си тръгнаха, аз си допушвам и ши си лягам.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Ма няма пикантерии ... пийнахме по няколко водки и една катмЪ, майните се изложиха и си тръгнаха, аз си допушвам и ши си лягам.

Значи заидно ши си лягами колкуту и изврътену да звучи. Пушенето е вредну.
 
От: Как да забършем претприймачка?

[video=youtube;GiT8sZR9rxM]https://www.youtube.com/watch?v=GiT8sZR9rxM[/video]
 
От: Как да забършем претприймачка?

Значи заидно ши си лягами колкуту и изврътену да звучи. Пушенето е вредну.

ДАй снимка поне за мат'риал?
 
От: Как да забършем претприймачка?

кулега пробай с курнобоцка гроздова, някои не могат да устоят на кънекция с невиртуален прос терминал, ако не остане доволна може да предложиш и виза платиниюм с револвиращ кредилдолен лимит и неснижаем заряд на батерийте
 
От: Как да забършем претприймачка?

кулега пробай с курнобоцка гроздова, някои не могат да устоят на кънекция с невиртуален прос терминал, ако не остане доволна може да предложиш и виза платиниюм с револвиращ кредилдолен лимит и неснижаем заряд на батерийте

Блъгударя ви кулега! Вий сте един от малкуту исказали се точну и конкретно пу темата ми и с беспорну полезен савет. Пуради тази причина заслужавати реп от мени а пък и заштоту имах ино гажи което живейше в Орфей :)
 

Горе