Как да забършем претприймачка?

От: Как да забършем претприймачка?

Предполагам, че имаш в предвид, че някоя жена им е разбила сърцето и те са станали безчувствени и коравосърдечни? При мен не беше така. Аз просто приемах жените като даденост и знаех, че са толкова много, че ако не е тази ще е онази. Разбиха ми сърцето чак когато станах на 29 и за разлика от други мъже това ме промени към по-добро. Чак тогава разбрах какъв идиот съм бил и че не трябва да ги поставям под общ знаменател.

показвам :twisted:

Ами всъщност няма рецепта или схема универсална, но дали по начина, който ти го обясняваш или по обратния класически все някой разбира нещо по болезнения начин.
Не може да се определя, кой е по-поучителния, но при всички положения очевидно книгите не помагат ;)

Ако след подобен урок (не знам какво значи да си станал по-добър и дали това не е някаква твоя мантра) си решил да цениш жените или която и да е жена впечатлила те, ще ти е много по-трудно вече и отново може да си разочарован. Защото вече си имал каквото си искал, въпросът е да разбереш, дали сега знаеш какво е то и колко би те направило доволен/щастлив. Защото, ако си с разбирането за вина и скрупули, и че ще ти се връща, ще попадаш само на използвачки или скучни, тихи и кротки, които пък не биха оценили теб самия в целият ти блясък ... и доброта :rolleyes:
 
От: Как да забършем претприймачка?

Бе, ти нещо много взе да си ги съчиняваш. Не разбираш от бъзици хич.

:lol: май обърка темата, раздела и цитата, м? :clap:

Но да, имам добро въображение и сър Артър Конан Дойл е един далечен мой чичо :twisted:
 
От: Как да забършем претприймачка?

:lol: май обърка темата, раздела и цитата, м? :clap:

Но да, имам добро въображение и сър Артър Конан Дойл е един далечен мой чичо :twisted:

Ми не съм объркала темата, ама доброто ти въображение защо така те води из хорските работи? Не е много уместно, при условие, че трудно различаваш сериозни неща от майтапи.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Ми не съм объркала темата, ама доброто ти въображение защо така те води из хорските работи? Не е много уместно, при условие, че трудно различаваш сериозни неща от майтапи.

Нещо да имаш да напишеш по темата?
А иначе, ти много по-сериозно си излагала публично хора тук, които са ти се доверявали и са били уязвими, така че спести си съскащите постинги. И вземи я извади тая греда най-сетне от ... !
 
Последно редактирано:
От: Как да забършем претприймачка?

Нещо да имаш да напишеш по темата?
!

Ми, кво да напиша по темата. Май досега винаги са ме сваляли, не съм много компетентна в свалянето... Затуй чета с интерес, ако ми се наложи, да знам.
 
От: Как да забършем претприймачка?

Основната ми цел да се включа в тази тема днес беше факта, че почнахте да се карате и аз просто исках да разсея малко мислите ви. Ама как пак успяхте да се скарате, не разбирам.
Каси имам какво да напиша по коментара ти по-горе, но ще го оставя за утре, че сега трябва да лягам.
Лека нощ.
П.П. Може да ви звучи тривиално, но ако започнете да мислите малко по-позитивно няма да имате нужда да си изливате отрицателната енергия под път и над път.
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Ми, кво да напиша по темата. Май досега винаги са ме сваляли, не съм много компетентна в свалянето... Затуй чета с интерес, ако ми се наложи, да знам.

Браво! Добро момиче!
Какво стана с въображението? Ти обичаш да даваш съвети и оценки. Сигурна съм, че и по тази тема има какво да напишеш :clap:
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Браво! Добро момиче!
Какво стана с въображението? Ти обичаш да даваш съвети и оценки. Сигурна съм, че и по тази тема има какво да напишеш :clap:

Обичам да давам, ама сега съм изморена, следващите дни също, така че само срещу заплащане ще ги давам :)

Лека вечер :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Жалко! Знаех си, че ви е слаба певицата Велкооооооо! :-o даже има рима
 
От: Как да забършем претприймачка?

Покажи на тия предприемачки как са мяташ, как го движиш, как са бараш, колко са раздаваш...и са твои! :D
 
От: Как да забършем претприймачка?

А, не нандито няма общо с изнервянето ми към този индивид. Първоначално се из дразних от наглото му писане и глупостите, му после го търпях докато лееше глупости в разпускането. Обаче като почна със същия маниер да ми пише и в секции за Seo, Програмиране и още други (след, като бяха премахнати мненията от офтопика и политика "За което абсолютно предупредих в темата на кула") направо ми стана противен. За това и се дразня, като иска да се сваля с мацки, да си пише там и да се сваля, не ми пречи, но да ми пише с този маниер в такива теми е меко казано отвратително.

ЛЪЖЕШ, ЛЪЖЕШ, ЛЪЖЕШ и то като дърт циганин. Страхотно се излагаш. Никога не съм писал мнения в теми за СЕО и програмиране. Намери ги тези мнения, които твърдиш, че съм писал или поне свидетели, които са ме виждали да съм писал такива мнения намери.
Писал съм мнения единствено в Офтопик, Къмюнити и Политика, като в последния раздел беше, след като ти ме спомена в една от темите.
 
От: Как да забършем претприймачка?

23-07-14 18:55
Miss Klassnaya
Тема: Как да забършем претприймачка?

кефиш мъ шти звъннъ

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Миличка, ши чакам да ми звъннеш :)
 
От: Как да забършем претприймачка?

Тез предприемачки много предприемчиви, където има тема за туй онуй те там.. :D
@Казанова, брат научи ме! :lol:
 
От: Как да забършем претприймачка?

23-07-14 18:55
Miss Klassnaya
Тема: Как да забършем претприймачка?

кефиш мъ шти звъннъ

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Миличка, ши чакам да ми звъннеш :)


Е, стига дее... Тъкмо го написах в твоя стил, за да те впeчатля, и ти пък взе да пишеш грамотно. crying-skype-smiley.gif
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Е, стига дее... Тъкмо го написах в твоя стил, за да те впeчатля, и ти пък взе да пишеш грамотно. Виж файлът 10423

О бил сам пиян сношти миличка затува мъй избило на гръмотност. Иначе ожасно са фпичатлих от тебе. Принципну на останалити кандидатки за леглото, камйона, жакузито ми и пр. им искам за първи тур селфи на фейса с висока резолюция и селфи в цял ръст по бански но ти ма спичели с пирфектния си пръвопис така че виднага си приета за среща и найстина чакам да ми званниш и да са разбирем :)
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

О бил сам пиян сношти миличка затува мъй избило на гръмотност. Иначе ожасно са фпичатлих от тебе. Принципну на останалити кандидатки за леглото, камйона, жакузито ми и пр. им искам за първи тур селфи на фейса с висока резолюция и селфи в цял ръст по бански но ти ма спичели с пирфектния си пръвопис така че виднага си приета за среща и найстина чакам да ми званниш и да са разбирем :)

emoticon-0141-whew.gif

Дубре, че утгувори бързу. Многу са бях депресирълъ, че не си мъ удубрил, 'начи.
 
От: От: Как да забършем претприймачка?

Виж файлът 10424

Дубре, че утгувори бързу. Многу са бях депресирълъ, че не си мъ удубрил, 'начи.

Мъ как няма да ти утговоря кара миа!! Аз толкува силну та удобрих оште сношти кат са прибрах от кръчмата чи нямах търпение да ти пиша! Откаде си миличка аку не е тайнъ?
 
От: Как да забършем претприймачка?

Ръзбиръ се. Да ни зъбравиъме и сексъпилния ми вит. ibcEal2snJcYeH.gif
 

Горе