Как да запазя публикувани линкове - преминаване на домейн от Joomla към Wordpress?

Niki_HeyPR.com

New Member
Здравейте,
За много години на всички! Здраве, личен комфорт и успехи през новата 2011-а!

Имам следния въпрос и моля ако можете да ми помогнете да намерим най-доброто решение.
Имам джумла сайт на главен домейн (домейн.com), който ползва Joomla 1.0.х. Тъй като се смени генерално концепцията на сайта реших да ползвам вече Wordpress. Имам блог който е инсталиран на домейн.com/blog и е под Wordpress. Сега искам да махна Joomla-та от домейн.com и на нейно място да сложа наличния вече блог, който да си стане главен сайта, ако мога така да се изразя.
Моля да ми кажете какви са възможностите (ако има такива) да запазя връзките/линковете към вече публикувани статии в Joomla-та, за да могат пак да се зареждат (разбира се за целта вероятно тези статии ще трябва да се включат в блога)?
Друг въпрос, който ми стои отворен е ако публикувам в блога статии/съдържание от домейн.com дали ще бъде наказан от търсачките?
Също така преместването на домейн.com/blog на мястото на домейн.com дали ще бъде наказано от търчасачките?

Предварително благодаря на всички, които ще се отзоват със съвет, информация, помощ. Всеки един коментар е от полза.

Поздрави!
Ники Николаев
 

Горе