Как да започна

vouldjeff

New Member
Здравейте,
на 15 съм и искам да изкарвам пари от интернет по някъкъв начин. Занимавам се с програмиране предимно на PHP, Ruby, Python. Имам направени сайтове, действащи, за гърба.
Та ако може да ме насочите, или да ми предложите нещо от което мога да изкарвам пари...
 
От: Как да започна

Здравейте,
на 15 съм и искам да изкарвам пари от интернет по някъкъв начин. Занимавам се с програмиране предимно на PHP, Ruby, Python. Имам направени сайтове, действащи, за гърба.
Та ако може да ме насочите, или да ми предложите нещо от което мога да изкарвам пари...

Дай да ти видим сайтовете, да ти предложим как да ги популяризираш и монетизираш.
 
От: Как да започна

bridges-forumfordialogue.org // това е на една организация
jordanjart.com // на баща ми
2013-npmg.com // на класа
npmgdnes.com // на вестника на даскалото
freewildart.com // най-накрая моя

Аз моя сайт е от септември 2008, проблема е че напоследък нямам много време да се занимавам с него и западна, иначе разработвах и втора версия.
Но сам ми е трудно да се занимавам с него в момента.

PS. каква е тая глупост с линковете?
 
Хората тук изкарват пари главно от афилиейт маркетинг, AdSense и/или предлагат услугите си срещу заплащане. Ако знаеш английски и щом имаш познания по HTML/PHP, започвай да се занимаваш с афилиейт маркетинг. Разгледай темите из форума и ще се ориентираш какво е за теб, с какво би ти харесало да се занимаваш. Начини за изкарване на пари в Интернет има бол. Важното е да ти харесва това, което правиш, защото работата е много, а на сила хубост не става.
 
От: Как да започна

Добре де,
аз примерно съм навит да направя един сайт, за нещо, който да е посещаван и съответно да печеля. Но проблема е, че аз не знам как да го направя известен!
 
За да го направиш "известен" трябва да ранкваш добре за най-различни ключови думи в Google. Как ще ранкваш добре - като пишеш статии, използвайки тези ключови думи и трупайки линкове от други сайтове към твоя сайт. Излишно е да казвам, че това не се постига за седмица-две, а отнема месеци работа.
 
От: От: Как да започна

Но проблема е, че аз не знам как да го направя известен!
Забелязахме че нямаш никакви посещения.
Сайта може да ти е направен професионално ,но най важното е трафика.
 

Горе