Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

dimitkoster

Active Member
Здравейте, сори за тъпия въпрос, но как мога да заредя PayPal сметката от свързаната с нея дебитна / кредитна карта.
Знам, че ако няма наличност се дърпа директно от картата, но сега ми изписва съобщение, че нямам достатъчно наличност в PayPal акунта.

Тази сума ми трябва за Refund, а не са поръчка.


What if I use the Issue Refund link, but I don't have the total amount available in my PayPal balance?
When you send a refund using the Issue Refund link, we deduct the total amount of your refund from your PayPal balance.

If your PayPal balance does not cover the refund:

If you have a confirmed U.S. bank account, we'll withdraw the amount of the refund from your bank account.
If you don't have a confirmed U.S. bank account, you won't be able to issue the refund until you add money to your PayPal balance.

The status of a refund that's issued from your bank account is "Pending" unitl the funds clear. Depending on the bank, it can take 3 to 5 business days for funds to clear.

Някакви идеи?
 
От: Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

По принцип има бутон Add funds но като го цъкна ми изписва:

Add Funds is Not Available

PayPal does not currently offer the ability to add funds from your bank account.

When you make a payment, PayPal charges the buyer's credit card and instantly credits the seller's PayPal account.
More Information

Според мен е най-добре да пишеш на съпорта им за проблема който имаш. Ще ти кажат какви опции имаш
 
От: Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

Писах им, ама вече 3 дни нямам отговор, а утре е крайния срок, в който трябва да направя транзакцията, защото имам отворен case в ebay.
 
От: Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

Не можеш да аднеш пари ако не ти е US PayPal-a.
Можеш да добавиш само ако тръгнеш да плащаш нещо и парите в PayPal-a не стигат тогава ти дава опция да добавиш с карта!
 
От: Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

Нямам идея каква сума трябва да добавиш, но пътищата са 2 - да пратиш на някой пари (ще ти ги изтегли от картата) и той да ти върне обратно (ще ти отидат в акаунта), или си направи неверифициран ПП акаунт и си преведи пари там и после обратно...
 
От: Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

...или си направи неверифициран ПП акаунт и си преведи пари там и после обратно...

за това не се бях сетил. Точно това направих. Мерси
 
От: Как да заредя пари в PayPal от дебитна / кредитна карта

за това не се бях сетил. Точно това направих. Мерси

В никакъв случай не може да имаш два акаунта на името на едно и също лице. Това само ще влоши положението.

Наистина го има този проблем - PayPal иска да си напълниш сметката, но едновременно с това ти забранява да го направиш. Това разбира се е абсурд, но за това си виновен ти - не си чел внимателно договора, който си сключил от разстояние. Нищо не може да направиш освен да чакаш (или да отидеш до САЩ и да си направиш сметка там).
 

Горе