Как да защитим WordPress сайт

От: Как да защитим WordPress сайт

Така, от 18 мнения (без да ги коментирам колко са смислени и полезни всичките), вадя тези 4:

03-06-15, 09:06
Ти прочете ли кво ти написа s1yf0x? Или побърза да отговориш на нещо от което грам не разбираш? Струва ми се, че си абсолютен смешник?
16-06-15, 10:06
Не ги правят,кликат с мишката и после инсталират 1 тон плъгини, след което започват да реват че им е бавно и започват да скитат по хостингите като бити мастии
20-07-15, 17:30
Явно мозъка ти е пригоден за максимум три клика в минута,иначе ти се завива свят
И днес
Свръх идиотско изказване
Имаш 22% ругателства и обиди, без никаква аргументация. Това нито Харкона го е постигал, нито ъпхирото.
Сега ще си получиш заслуженото червено.

И очаквам аргументирано обяснение какви са предимствата на CMS пред чист HTML за публикуване по една страница седмично в сайт.
 
От: Как да защитим WordPress сайт

Аз ще се аргументирам вместо младока. Не всеки разбира HTML за да нанся промените по сайта и да ги качва с FTP. Повечето от сайтовете на WP са за крайни клиенти, чийто офис асистентки не правят разлика между таблет, фаблет и смартфон, камо ли да правят HTML редакция през WYSIWYG редактор и да боравят с FTP клиент.

P.S. Ама да детронираш Харкона и uphero си е зенитно постижение за който и да е участник :D .
 
Последно редактирано:
От: От: Как да защитим WordPress сайт

И очаквам аргументирано обяснение какви са предимствата на CMS пред чист HTML за публикуване по една страница седмично в сайт.
Ама си ного неадикватен последно времи
Ти си найголемиа мастър на ХТМЛ-а ли ве смешник
Ти ли ши казваш кой какво да ползва за сайта си, не са ли усещаш че нешо са надуваш като голям капъцитет, че и червено дава,,, авеей ей хал хабер си нямаш от глупостите дето пишеш
 
От: От: Как да защитим WordPress сайт

И очаквам аргументирано обяснение какви са предимствата на CMS пред чист HTML за публикуване по една страница седмично в сайт.

Нека да уточним няколко неща. Първо, аз на тебе не ти дължа никакво обяснение за каруцарското ти изказване. Може би трябва да се научиш как се сформират МНЕНИЯ по дадена тема и чак тогава да правиш крайни изказвания базирани САМО И ИЗЦЯЛО върху твоята гледна точка. Преди да се отклони темата към това което ти пиша в момента, човека попита за мнение отностно защитата на Wordpress . Съответно, той е предпочел за използва CMS и по конкретно този. И ти се появяваш от някъде и решаваш че "Не си струва ползването на CMS за една публикация на седмица." . Абе ти календар имаш ли? Това имаше ли нещо общо със защита на Wordpress? Радвам се, че си прочел мненията ми, те са предимно насочени към такива като тебе. Влизам тук рядко, за да преценя нивото на деградация у българските ПРЕДПРИЕМАЧИ и УЕБМАСТЪРИ и всеки път се покачва, отново благодарение на изказвания като твоето. Коректен начин на формулиране на мнението ти по-скоро би бил "Аз смятам че не си струва използването на CMS за една публикация на седмица, поради простата причина, че..." . В крайна сметка ти беше отговорено по горе защо би било неудачно да се използва чист HTML, при наличието на по-лесни начини. И сега вместо да се чудиш какво да ми отговориш, просто не се занимавай, ами ходи си полей доматите, защото в тея жеги да не вземат да се смарангясат
 
От: От: От: Как да защитим WordPress сайт

Нека да уточним няколко неща. Първо, аз на тебе не ти дължа никакво обяснение за каруцарското ти изказване. Може би трябва да се научиш как се сформират МНЕНИЯ по дадена тема и чак тогава да правиш крайни изказвания базирани САМО И ИЗЦЯЛО върху твоята гледна точка. Преди да се отклони темата към това което ти пиша в момента, човека попита за мнение отностно защитата на Wordpress . Съответно, той е предпочел за използва CMS и по конкретно този. И ти се появяваш от някъде и решаваш че "Не си струва ползването на CMS за една публикация на седмица." . Абе ти календар имаш ли? Това имаше ли нещо общо със защита на Wordpress? Радвам се, че си прочел мненията ми, те са предимно насочени към такива като тебе. Влизам тук рядко, за да преценя нивото на деградация у българските ПРЕДПРИЕМАЧИ и УЕБМАСТЪРИ и всеки път се покачва, отново благодарение на изказвания като твоето. Коректен начин на формулиране на мнението ти по-скоро би бил "Аз смятам че не си струва използването на CMS за една публикация на седмица, поради простата причина, че..." . В крайна сметка ти беше отговорено по горе защо би било неудачно да се използва чист HTML, при наличието на по-лесни начини. И сега вместо да се чудиш какво да ми отговориш, просто не се занимавай, ами ходи си полей доматите, защото в тея жеги да не вземат да се смарангясат

Ти погледна ли му сайта - http://xn--b1amgyd9f.com/ ?
 

Горе