Как да изискам плащане от Adsense

pirqnkow

Member
Адресът ми е потвърден, минал съм минималния праг и съм задал начин на плащане.. Никъде обаче не можах да намеря изискване на плащане. Можете ли да помогнете? :)
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

Еми ако са ти били отложени досега, в настройка на плащанията слагаш ежемесечно и чакаш 22-23-то число.
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

То си е ежемесечно.. Аз не съм го променял. Като дойде 22-23-то число какво трябва да направя, за да изискам плащане?
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

Нищо ако си стигнал мин. сама за изплащане автоматично в страницата за плащане ще ти се изплатят ...
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

А проблем ми е, ако регистрацията е на 1 човек, а парите се получават от друг чрез Western Union?
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

А проблем ми е, ако регистрацията е на 1 човек, а парите се получават от друг чрез Western Union?

Аз не съм особено сигурен, обаче Адсенс няма опция да си избираш второ име за плащане :lol:
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

Като задаваш начин на плащане (примерно Western Union) и долу пише получател.. Там задаваш името на получателя :)
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

Може да е на друг човек, не е проблем.
 
От: Как да изискам плащане от Adsense

Добре, благодаря! Днес си проверих пощата и намерих съобщение от Adsense и накрая пишеше: "Your Google AdSense ID: ********** Your Billing ID: ****-****-**** ".. Тези цифри ли трябва да кажа в банката? Плащането съм го нагласил да става чрез Western Union
 

Горе