Как да изкарам някой лев от сайта ми.

creative09

New Member
Здравейте.Аз съм на 14 години.Искам да изкарам някой лев от сайт.Знам HTML , php ,mysql... Очаквам предложения.
 
От: Как да изкарам някой лев от сайта ми.

Явно няма сайт.
Ами можеш, като продаваш нещо.

Здравейте.Аз съм на 14 години.Искам да изкарам някой лев от сайт.Знам HTML , php ,mysql... Очаквам предложения.
 
От: Как да изкарам някой лев от сайта ми.

А на английски можеш ли да пишеш/пренаписваш? Защото на български език е умряла работа.

Ако знаеш английски може да предлагаш писане на текстове срещу заплащане - парите не са много, но са по-сигурни от това да правиш сайт и да чакаш да се изплати. Повечето от започналите да се занимават с онлайн бизнес не печелят (обаче има и такива, които печелят трицифрени суми на ден).

Обаче имай предвид, че не е съвсем законно да работиш на тази възраст. Това е уж "за защита на децата" обаче доколко е правилна мярка няма да коментирам.

В случай, че решиш да работиш от името на някой от родителите ти имай предвид, че може да им създадеш сериозни данъчно-бюрократични проблеми (които изобщо не са свързани с това, че работиш реално ти - това е съвсем друг проблем), затова помисли първо и по този въпрос (вероятно за първи път чуваш, че човек може да има и такива проблеми?).
 
От: Как да изкарам някой лев от сайта ми.

Въпроса е провокативен. Т.е. не е от сърце. Първо, едва ли на някой му пука за годините ти, Второ много силно казано - знам 3-4 езика за програмиране и т.н. Аз не познавам човек, който да има тези познания и да задава глупави въпроси. :wink:
 

Горе