Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

оф с кликане няма да стигнете далеч като пари или се ориентираите към нещо по печелившо или си търсете друг форум справка правилата защо са забранени бъкс сайтовете
 
От: Re: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

оф с кликане няма да стигнете далеч като пари или се ориентираите към нещо по печелившо или си търсете друг форум справка правилата защо са забранени бъкс сайтовете

Ами то и аз мисля така :)

Човека мисли, че като няма 18 не може да изкрва пари от нета по друг начин :)
 
От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

еми coolice кажи ми като сега започвам да уча HTML какво искаш да направя 2-ри facebook ли ? то се започва от малко за да постигнеш много
 
От: От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

еми coolice кажи ми като сега започвам да уча HTML какво искаш да направя 2-ри facebook ли ? то се започва от малко за да постигнеш много

Чесно казано аз знам HTML, знам малко CSS и PHP но не е това проблема... В нета има много готови системи, който може да попромениш малко и да направиш едно сполучливо сайтче с оригинална идея, което да има успех ;)
 
От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

наистина прав си че с кликове до никъде няма да стигна но и това е нещо !!! бъди оптимист :)
 
От: От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

Чесно казано аз знам HTML, знам малко CSS и PHP но не е това проблема... В нета има много готови системи, който може да попромениш малко и да направиш едно сполучливо сайтче с оригинална идея, което да има успех

е да то може и да направиш но в по хубавите готови системи пак трябва да знаеш поне малко HTML
 
може даже да не е оригинална идеята ами просто идея ... като например да си напишете няколко статии по тема която ви е приятна за предпочитане на аглииски (тъкмо ще си упражните англииския) ако сте учили друг език може и на друг език че на български е много свит пазара... и си ги качите на някои блог... направите му малко линк билдинг и като захапе посетители да сложите реклами и да добавяте стаии от време и ще припечелите повече отколкот с кликане...

и без никакви опити да се лъжете системата с рекламите че няма някои които да е успял... само се отнася бан... може афилейт маркетинг... може някои готов скрипт

я прочете всички важни теми в тази секция и подсекциите... парите няма да избягат важното е да сте постоянни :)
 
От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

Ей искам да попитам това AlertPay надежно ли е че ако регистрирам някои от нашите и стане нещо ще ме обият

Не знам дали ще те "обият" (пише се "убият"), обаче като разберат какви глоби, данъци и осигуровки трябва да плащат може и да те бият...

Децата на твоята възраст обикновено нямат представа как стоят нещата с данъците, осигуровките и глобите и че трябва да се правят разни неща преди започване полагането на труд (трябва да се помисли какви са бюрократичните пречки и дали си струва тяхното преодоляване - дали приходите ще ти стигнат за покриване на разходите).

Има вариант да се наложи да се плащат данъци, глоби и осигуровки в размер по-голям от приходите (т.е. да губиш пари от това, че работиш вместо да печелиш).

Често срещана практика е деца да ползват самоличността на родителите си за да полагат незаконен детски труд онлайн (...)

Ако искаш да "изкарваш" пари е добре да се научиш да пишеш грамотно. Ти би ли си купил нещо от някой сайт, където текста е неграмотно написан?
 
Последно редактирано:
От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

Реално, като се замисля аз започнах на твоите години да се занимавам предимно с уеб програмиране. Даже прочетох цялата книга PHP & MySQL(1000 и кусур страници). Но тук по форума няма да стане нищо, ако неискаш сам да постигнеш нещо - просто забрави. Като гледам нямаш грам познания дори за HTML, което е огромен проблем. Седни и научи първо него, после прави блогове и такива работи. Пък за онлайн бизнес има още доооооста да учиш, че да стигнеш до там, а и не мисля, че в момента акъла ще ти го побере :)

Накратко искам да ти кажа, че седни прочети малко за HTML и си играйкай там нещо, по-натам вече може да се ориентираш към онлайн бизнеса ;)

Успех!
 
От: Как да изкарам пари от интернет като съм под 18 ?

Или просто си направете регистрация в SuperPosting.com , където може да публикувате свои лични мнения или да давате съвети и същевременно да припечелвате някой лев като слагате реклами от google AdSense в своите публикации.Аз лично съм автор там отскоро и за сега съм си доволен , не се притеснявайте да ми задавате въпроси ако проявите инициатива да започнете своята "кариера" в Superposing.Ще се радвам да помогна на някой Raptora90
 

Горе