Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Updated

Member
Здравейте , предложете ми начини за изкарване на пари от интернет на 16 съм от 3 години съм в интернет а нямам и 1 лев заработен уменията ми са html,css,php,mysql,photoshop ии може би още имам 2 сайта пуснати отскоро и двата са към категорията игри предложете ми нещо с което мога да си изкарам добри доходи
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

HTML; PHP; CSS; MYSQL; PHOTOSHOP; ... Едва ли ги знаеш всичките тези неща (трябва да си някакъв гении) .. хаха.. :) Ами какво да ти кажа. Ако наистина имаш тези умения, започни да работиш като freelancer и си изкарвай парички. Ето ти един САЙТ по този въпрос.
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

е смисъл не ги знам перфектно но мога да спретна някое добро може би сайтче
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

http://www.freelancemarketingtips.net/blog/
https://www.odesk.com/

Ако пък искаш да се занимаваш само със собствени проекти, ще трябва да разгледаш форума малко по-добре. Тука не е само чат въпроси - отговори, ами си е цяло училище с огромно количество информация.
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Абе за това Одеск, може ли да се изпозва от непълнолетен защото не намерих нищо в договора.
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

За подобни въпроси, най-добре се обърни към собственичката на блога от другия линк. Изглежда, тя е добре запозната с подробностите около Одеск.
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

а някой ще може ли да ми обърне малко повече внимание да ме напътства ,ако трябва ще му заделям някакъв процент от печалбата трябва ми само за старта за да разбера как точно става цялата работа с взимане на проект и така
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Ми аз ти предлагам да пуснеш сайт за няква онлайн играа състезателнаа като например " xpr0 " взимат от СМС услугите доста пари ,, даже и от рекламитее ... : )
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

в момента съм пуснал 2 сайта за онлайн игри(флаш игри) ,но искам да работя и по някой проект понеже моите сайтове не са ми докарвали никакви доходи
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

намерих ви
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

някой друг да предложи нещо
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

някой може ли да ми помогне с теста на odesk ?
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Здрасти,

за odesk не знам, но дълго време работих през freelancer.com

Като цяло сайта е пълен с индийци и пакистанци, но за дизайнери и програмисти има много работа и се добри изкарват пари. Намери ме през skype:tedok123_freelancer или на мейла ми [email protected] ,ако искаш да ме питаш нещо около регистрацията или напътствия докато започнеш.
Другият ми съвет е да се поровиш във форумите на digital point.

Успех!
 
От: От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

някой може ли да ми помогне с теста на odesk ?

Какво да ти помогне с теста? Трябва ти английски и 15 минути да им прочетеш условията.
 
От: От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Какво да ти помогне с теста? Трябва ти английски и 15 минути да им прочетеш условията.

Е какво му предлагат на 16 годишен да фрийланства и то за качествени неща, да не мислите че е правил нещо, или че ще се справи ако трябва да пише код или да прави дизайни. Да учи там seo-meo , пък после сам да си изкарва пари от сайтове.
 
От: От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Е какво му предлагат на 16 годишен да фрийланства и то за качествени неща, да не мислите че е правил нещо, или че ще се справи ако трябва да пише код или да прави дизайни. Да учи там seo-meo , пък после сам да си изкарва пари от сайтове.

А ти защо влизаш на всички с рогата напред? Като е на 16 значи ли, че трябва задължително да е некадърник?
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Не значи, но не мисля,че 16 годишен ще има някакъв успех във Odesk, при положение, че не може дори да се справи с теста, сам си каза, че не отбира почти нищо - най-добре да си чете, да си прави собствени сайтове, да чете сео-мео и това е най-добрия начин, или пък да се развива само в дизайна, но определено му е рано за фрийланстване, особено в тия сайтове, да не говорим, че няма портфолио, абе с една дума - не е за там.
 
От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

Не значи, но не мисля,че 16 годишен ще има някакъв успех във Odesk, при положение, че не може дори да се справи с теста, сам си каза, че не отбира почти нищо - най-добре да си чете, да си прави собствени сайтове, да чете сео-мео и това е най-добрия начин, или пък да се развива само в дизайна, но определено му е рано за фрийланстване, особено в тия сайтове, да не говорим, че няма портфолио, абе с една дума - не е за там.

мм аз не мисля точно така :) според мен бих се справил с малки поръчки независимо дали е било дизайн или програмиране от тия езици който сам изброил по - горе
 
От: От: Как да изкарам пари от интернет с малко умения

пробваи с ПТС сайтовете
 

Горе