Как да изкарам 300 - 3000 лв за месец?

в О може и намеления да прави или ако си качиш видео с стриптийз и да си направиш блог може и да искараш 300 лв :)
 
отг:

Наскоро попаднах на един сайт (saitche.com) и не знам с него дали ще мога да промотирам???
 
Последно редактирано от модератор:
:)

icakis каза:
тоя форум не отива на добре щом почнах да се заглеждам повече в аватарите отколкото в това което пишат хората :lol:
ко няма да се загледаш ве бате :shock: :shock:

Account Balances
Total Cash Balance: $ 9,495.0000
X *Reward : Referrals Nick
1st. place 15.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
2nd. place 5.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
3rd. place 2.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
4th. place 1.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
5th. place 500$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
6th. place 200$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
7th. place 100$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats

All winers will be paid via Eg/PP/MB/SP or Check. Good Luck !

Съмнявам се да е истина ... къде това ?
 
Re:

Sorry:Мислех,че като сложа моя снимка ще се намерят повече помагачи!Ако се наложи ще я махна?!
 
е не махай снимката, виж че всеки се опитва да помогне с каквото може...
нз що ма ми се привидяха 300, а те били 3000...е ще трябва да се потрудиш малко повечко... :mrgreen:
 
Re: отг:

fifi85 каза:

Пфу не ни обръщай внимание то от сезона така ни действа зимата време за множене ни е :p
Account Balances
Total Cash Balance: $ 9,495.0000
X *Reward : Referrals Nick
1st. place 15.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
2nd. place 5.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
3rd. place 2.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats
4th. place 1.000$USD EG\PP\SP\MB\Check live stats live stats

Че това от къде е ?
 
отг:

Кво значение-300-3000-30000???Нали това е форум как да печелим от Интернет?Колкото повече толкова по добре,нали? :D
 
Re: отг:

fifi85 каза:
Кво значение-300-3000-30000???Нали това е форум как да печелим от Интернет?Колкото повече толкова по добре,нали? :D

Да мина да те взема или да взема да те мина?
К'во значение ? :roll: :lol:
Бъзикам се... Наистина си доста очарователна... Трябва да кажа и на моята да се снима така.. 8)
Аз например .... За 1 месец нищо не съм изкарал... Просто ме мързи.. Не ми се занимава.. Ти ако си сериозна може и да направиш някой лев... Малко по-нагоре имаш тема с видео за Affiliate Marketing Blog ... Изгледай клипа , ако не чаткаш виж моя криво-ляв (баси якото словосъчетание :lol:) превод и ще ти стане що-годе (т'ва ще вземе да ми стане навик :lol:) ясно...

Много си красива и бих се радвал да покажеш някоя твоя снимка, но малко по-голяма и ако може да имаш някоя дрешка върху себе си :)

cybervn бате аз през зимата спя зимен сън... :lol: Виж пролет... Като окапят листата и тревата посинее... Птичките като сгънат и кучетата замяукат... Те тогава се събужда.... :lol: ИН КЕН БИ ДОН!!!!!!!!!

Айде че стана бах мааму:-Р
 

Горе