Как да изкарате пари... без пари

От: Как да изкарате пари... без пари

за без пари все пак блогър си е №1, ти какво искаш да развиваш като блог - на каква тема

Правя си реклама с препратки към страници във фейсбук. На свободна практика съм и търся варианти за нови клиенти на няколко дейност,които развивам. Флорални композиции, декорация такива неща.
 
От: Как да изкарате пари... без пари

обратния вариант от фейсбук към блоговете май е по удачен, иначе за интериорен дизайн има доста хубави шаблони - това съм го правил аз bginteriordesign.blogspot.com
 
От: Как да изкарате пари... без пари

за без пари все пак блогър си е №1, ти какво искаш да развиваш като блог - на каква тема

http://atelierouge.blogspot.com/2013/08/blog-post_5113.html Как ти звучи? Става ли? Трудно е да накараш някой във фейсбук да влезе в блога ти. Трябва да му постваш нещо от блога. Мързи ги да се ровят насам натам
 
Последно редактирано:
От: Как да изкарате пари... без пари

ами блогър - бързо, лесно, не ти трябват много умения, правиш си профил и 10 блога и ще разбереш дали ти вършат работа
 
От: Как да изкарате пари... без пари

Доста полезна тема. Аз до скоро бях от хората, които цъкат ХИКСА. :)
 
От: Как да изкарате пари... без пари

Това което аз мога да кажа за blogger e че към момента имам редица блогове с над 100К посещения и не са изтрити.Зависи колко сме White Hat имам много други с Black Hat които са били изтривани преди 1К посещения...Така че всеки може да си прави сметката.А за мен продуктите на google не са боклук,защото искам да ми покажете адвертайзер като adsense който да плаща повече и ще си стиснем ръцете!
 
От: Как да изкарате пари... без пари

Това което аз мога да кажа за blogger e че към момента имам редица блогове с над 100К посещения и не са изтрити.Зависи колко сме White Hat имам много други с Black Hat които са били изтривани преди 1К посещения...Така че всеки може да си прави сметката.А за мен продуктите на google не са боклук,защото искам да ми покажете адвертайзер като adsense който да плаща повече и ще си стиснем ръцете!

Не става дума за Whitehat. Искам да ти кажа, че е достатъчно някой "голям" да подаде оплакване и въпросния "блог/сайт" ще е дотам.

Един прост пример. Да кажем, че си водя блог там и искам да си изразя мнението за големите бг корпорации - такива са, онакива са. Моя блог започва да набира огромна популярност. И в един момент става неудобен за някоя корпорация, чието име е споменато вътре - не с добро. Принципно, обаче не могат да ме пипнат, защото да кажем имам доказателства, че са такива и такива и си изразявам мнението - демокрация...

Както и да е. Тогава какъв е варианта? Да подадат едно оплакване - и дотам ще ми е блога. Делийт.

Докато, когато сайта е при теб, не могат да те пипнат - особено, ако домейна е приват и не се знае откъде е купен или къде се хоства сайта. Пък и дори да се разбере, не е проблем след делийт от хоста (евентуален), да се възстанови някъде другаде.

Знам, че звучи много филмарска тая теория, но не е невъзможна.

П.П.: Я виж ютуб - сега, ако имах една голяма фирмица, редовно мога да си подавам оплаквания и да трият клипчета - без много, много да "проверяват".

И под блек хет - какво имаш предвид? За сео-то или за съдържанието?

Тук също е много относително - например, аз имам блог отпреди около 5 години мисля, с една копирана статия, който още си стои и то със стария дизайн. :D
 

Горе