Как да изкарате пари от интернет без да правите нищо.

Пиши тука, веселбата да е обща

2a4g.gif
 
ей сега си е.. мамата.
 
Ей това се казва заглавие, ей това е вечв тема, толкова кратко заглавие, а толкова много смисъл съдържа 'пари от нищото'. :)

Каква ли простотия ще е този път...:)
 
Инсталира се нещо като програма на компютъра ти и когато ти е включен ти дава центове.Принципа е както сийдваш филми или някакъв торент.Има реферал система от нея получаваш 5$ на всеки реферал парите се превеждат по пейпал.
 
Инсталира се нещо като програма на компютъра ти и когато ти е включен ти дава центове.Принципа е както сийдваш филми или някакъв торент.Има реферал система от нея получаваш 5$ на всеки реферал парите се превеждат по пейпал.
и тия центове не ти стигат за да си покриеш сметката за ток. Ти верно ли си толкова наивен?.... наистина ми е трудно да повярвам, че през 2019-та все още има хора, с толкова заблудена мисъл
 
  • Haha
Реакции: DJO
и тия центове не ти стигат за да си покриеш сметката за ток. Ти верно ли си толкова наивен?.... наистина ми е трудно да повярвам, че през 2019-та все още има хора, с толкова заблудена мисъл
Има за съжаление все още хора .. които чакат от нищо нещо да вземат :D ей така докато си спят
 
Здравейте някой ако има интерес може да ми пише на лично съобщение.

Имате ЛС.
Моля, без спам в темата.
 
Ясно!

Ами ще пиша на ЛС ама сега съм малко зает с работа, но непременно ще се обадя в близките дни.

Инсталира се нещо като програма на компютъра ти и когато ти е включен ти дава центове.Принципа е както сийдваш филми или някакъв торент.Има реферал система от нея получаваш 5$ на всеки реферал парите се превеждат по пейпал.
 

Горе