Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Iordan Atanasov

New Member
Здравейте ! Намерих тази стратегия и проработи много добре за мен. Направих 500 долара за отрицателно време - прочетете я , разберете я и не се колебайте да пробвате !
Дано да ви е полезна - allgreatonlinedeals[ТОЧКА]com/trend-trading-system

Естествено , ще трябва да инвестирате малко но ще си ги върнете много бързо.

Плюс това, първата компания ви дава 100% на всичко което инвестирате така че сте на печалба още от началото ! Успех!
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Обясни малко, а недей спами така, ако искаш да си полезен драсни няколко реда, така изглежда много спамерско, а и не ми се влиза в тоя сайт.
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Обясни малко, а недей спами така, ако искаш да си полезен драсни няколко реда, така изглежда много спамерско, а и не ми се влиза в тоя сайт.

Става въпрос за успешно търгуване на борсата с индекси чрез следене на статистиките и според това дали показателите са увеличаващи намаляващи и т.н.

Не съм се впуснал в обяснения защото системата е представена на английски и всеки може да прочете за какво става на въпрос..

Обяснено е перфектно.

Update : Днес съм на 900$ от началото на деня

Който играе печели , лично мога да гарантирам че работи. Само трябва да се внимава с неутралните графики. Успех
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Питай американския агент blackout от форума, той ги разбира, съратник на американците, владее икономиката ( сиреч как да ибава майката на другите страни ) , би бил полезен тука.
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

100 долара вкарах - последните ми пари хахах

иначе може и с по малко да проработи ама малко по бавно да кажем....
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Това е алтернатива на хазарта. Залагаш пари дали цената на някакъв финансов актив ще се повиши или ще се понижи. Ако познаеш печелиш 80%, ако изгубиш - губиш цялата сума (или почти цялата - маркетингов трик). Тоест ако имаш 50:50 успешни:неуспешни сделки си на загуба. Брокера (букмейкъра) разчита, че половината играчи ще залагат повишение, а другата половина - понижение. И прибират 20-те процента.

Това го измислиха за да заобиколят забраните за хазарт. То и повечето играчи на Форекс де факто играят хазарт (и се самозаблуждават, че много разбират от търговия на финансовите пазари - едно е да кажеш, че си пристрастен към хазарта, друго е да си "играч" на Wall street - второто е по-престижно).

Тези сайтове, които крещят, че били открили топлата вода (как да вадиш пари без да работиш - само следваш системата и печелиш пари) в същност рекламират брокери на бинарни опции. Рядко продават системата, но има и такива.
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Аз и друго прочетох, че при някои фирми/сайтове само "на хартия" печелиш. Има такива дето те въртят като искаш да си изтеглиш парите и има възможност вьобще да не ги получиш. Нещо като понзи общо взето. :) Но иначе, ако уцелиш правилният брокер и си хитър, се вади лев.
 
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

Да ви го обесня лесно и просто.

Това е бинерана опция демек в банк и до там - или ще стане или не. Това си е чиста спекула, минала покрай опциите. За разлика от нормална опция, а да не говоря за фин. инструмент, при тях имаш контрол над риска, изискуем профит, фиксирана премия и най-вече парично управление и управление над риска.

В този случай няма такива екстри

@Хепи разликата м/у хазар и инвеситране е че при второто имаш определн риск и срещу него имаш изискуема възвращаемост + контрол над сделката + диверсфикации + портфолионо управление + още много неща.
Работа е там че при форекса няма инвестиране, а спекулиране - именно покупката на база на графика или фундамент, с цел увеличение или спад на валутата. Но нито го потребяваш, нито ти носи доход а ни най-малко можеш да определиш вътрещна стойност. Не случайно се считам за value investor, просто като почнах да определям вътрешна стойност на актив и виждам как е пазарно и имам ли марж на безопасност и още няколко фактора ...... някак си вече всичко придобива смисъл - не случайно има инвеститори и и инвеститори :)
 
Последно редактирано:
От: Как да изкарваме пари от Binary Options Trading

това е чист хазарт - черно, червено, неутрални графики.....хахахах
 

Горе