Как да кача HTML в блогър?

matrixbglan

Active Member
Така коднал съм си едно сайтче и искам да го кача в блогър.Обаче като цъкна редактирай ХТМЛ и тръгна да качвам индекс.хтмл ми дава следната грешка

Код:
Моля, поправете грешката по-долу и отново изпратете шаблона. Шаблонът не може да се обработи, защото не е с правилен формат. Проверете дали всички XML елементи са правилно затворени. 
 Съобщение за XML грешка: The entity name must immediately follow the '&' in the entity reference.
Какви са тия ентита и неща ??
Ako трябва на ново ще го кодна само се чудя как да превърна блогъра в хтмл сайт:( Ползвам блогър единствено щото очаквам доста трафик а знам че блогъра е с ънлимитед bandwith

Тоя ред ми се вижда съмнителен как да го едитна:
<script type="text/javascript">(function() { var a=window;function c(b){this.t={};this.tick=function(d,i,e){e=e!=undefined?e:(new Date).getTime();this.t[d]=[e,i]};this.tick("start",null,b)}var f=new c;a.jstiming={Timer:c,load:f};try{var g=null;if(a.chrome&&a.chrome.csi)g=Math.floor(a.chrome.csi().pageT);if(g==null)if(a.gtbExternal)g=a.gtbExternal.pageT();if(g==null)if(a.external)g=a.external.pageT;if(g)a.jstiming.pt=g}catch(h){};a.tickAboveFold=function(b){var d=0;if(b.offsetParent){do d+=b.offsetTop;while(b=b.offsetParent)}b=d;b<=750&&a.jstiming.load.tick("aft")};var j=false;function k(){if(!j){j=true;a.jstiming.load.tick("firstScrollTime")}}a.addEventListener?a.addEventListener("scroll",k,false):a.attachEvent("onscroll",k);})();</script>





************
EDIT:ОПРАВИХ СЕ! Може да махате темата
 
Последно редактирано:

Горе