Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

redkit

New Member
Става на въпрос за travian играта.
не мога да разкарам техните реклами от сайта си.От AdSense филтрирах рекламата им да не се показва ама не става ,все се върти и това е пробвах играта.бг , .нет, .цом, .ру.И най-глупавото е ще се въртят руски банери.
Имали някой престава как да стане тоя номер ,да ги разкарам ? :mad:
 
От: Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

десен бутон Пропертис на линка и виждаш накрая след километричното Адсенско URL адреса, който искаш да махнеш.

След като зададеш филтъра, сайта не се блокирва веднага, а му е необходимо известно време.

Ако си направил всичко както трябва, след час-два може и да не го виждаш вече
 
От: Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

десен бутон Пропертис на линка и виждаш накрая след километричното Адсенско URL адреса, който искаш да махнеш.

След като зададеш филтъра, сайта не се блокирва веднага, а му е необходимо известно време.

Ако си направил всичко както трябва, след час-два може и да не го виждаш вече

Благодаря ти за бързия отговор ,но тези неща ги знам :-|
Просто банерите им са на флаш и не мога да разбера ,ако някой ги е блок вал да ми каже URL :)
 
От: Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

еми кликни си на рекламата, ще ти отчете един невалиден клик и толкова. няма да те баннат, споко.
 
От: Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

еми кликни си на рекламата, ще ти отчете един невалиден клик и толкова. няма да те баннат, споко.

Май не може да ме разбереш :wink:

Знам къде води като се натисни банера води ,до играта.бг и този урл го слагам в филтри ,но рекламата си продължава да тече , и така като съм упорит сложих пощи всички възможни .нет,.ру , .com ,но няма резултат явно има нещо друго специално при тях използват някои трик за да неможе да се филтрира тяхна реклама :)
 
От: Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

еми като знаеш че е това и аз като не мога да те разбера, ок...
друго няма какво да ти кажа

явно си абсолютно сигурен, че домейна е ИГРАТА.БГ!

аз съм блокирвал едни и същи реклами, които си имат по много домейни и с един филтър не става.

какво да ти кажем?

- Кажи "Абракадабра Играта.бг Факоф" и изчезва!

еми... всъщност я го пробвай!
може и да сработи
 
От: Как да махна дадена реклама от AdSense с филтър нестава ???

Използват tinyurl.com за да скрият истинския адрес понякога. Това се прави за MFA сайтове и целта е да се филтрират трудно понеже кликовете не струват и цент.
Задължително филтрирай дози домейн и ще си спестиш много ядове.
 

Горе