Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

monefff

Well-Known Member
Как мога да монетизирам всякви фенове във фейсбук страница ?
Има малайзия,сингапур,българи,филипинци,американци,англичани и всяки още такива подобни..

Гледам, че като им пусна картинка с някви обувки и рокли и прически харесват доста.. като им пусна смешни клипове с бебета, и напивания и такива дет вървят за бг, там не вървят.. влизат по 150-200 човека.. на 155к страница.. супер зле ..
Някаква идея как да монетизирам тва чудовище?
 
От: Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

С подходящо съдържание :)

Иначе, само адсенс, друг начин не се сещам.
 
Последно редактирано:
От: Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

С подходящо съдържание :)

Иначе, само адсенс, друг начин не се сещам.
Да де, ама какъв сайт би бил вървежен ?
Ти с какво примерно монетизираш твойте ?
 
От: Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

Най-лесно е да копираш някой.

Намираш голяма милионна страница, в която пускат линкове ==> копираш ги. Това е, нищо сложно. Общите страници могат да се монетаризират само с фън сайтове, е не само, ама с тях е най-лесно.
 
От: Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

Най-лесно е да копираш някой.

Намираш голяма милионна страница, в която пускат линкове ==> копираш ги. Това е, нищо сложно. Общите страници могат да се монетаризират само с фън сайтове, е не само, ама с тях е най-лесно.
Би ли ми показъл някъв фън сайт, който генерира добри посещения.
Става въпрос, че ме интересуват какви са заглавията на самите снимки.. защото аз квито и да пише не влизат :lol:
 
От: Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

Ако в сайта с адсенс има само снимки това против правилата ли е ?
 
От: Как да монетизирам International фенове във фейсбук?

по принцип не е желателно и ако току що си правиш акаунт и трябва да ти се одобри.. с подобен сайт няма да минеш. Но ако вече имаш акаунт в Адсенс няма проблем да сложиш реклами дори и сайта ти да е само снимки.. От 1 година съм така и нямам проблеми.

Заглавията нямат толкова голямо значение след като монетизираш ФБ страници, гледай някакви забавни снимки и ги споделяш.. хората гледай тъмбнайла и натискат..

До миналата година се изкарваха добри пари по този метод, но вече поумря
 

Горе