Как да направим малко бързи пари online

spirtx

New Member
Здравеите,
тъкмо се регистрирах в форума и се ще се радвам да завържа нови приятелства тука,до сега не знаех че съществува такъв форум в България просто съм в чужбина от доста време и се занимавам с интернет маркетинг,но напоследък си мисля за връщане в БГ че ми писна да седя в чужбина.Както и да е искам веднага да допринеса с нещо към форума затова ще ви споделя много лесен и бърз начин да изкарате малко пари с clickbank.
Много е просто и баба ми може да го направи :)
1. Правите си account w clickbank
2.Избирате си продукт от който хората имат отчаяна нужда примерно лекарство срещу инфенкция на яйчниците като гледате да има високо гравити.
3.копирате афф линк и отиване на някой от саитовете за съкращение на урл примерно bit.ly
4.съкращавате линка и си го копирате на нотепад
5.отивате на search(dot)twitter(dot)com
заместете дот с точка
6.въведете на search - yeast infection просто го давам за пример защото има добро гравити и вижте последните tweets пратете им вашия афф.линк придржен с съобщение кете да звучи съчувствено и истинско.
7.направете го поне няколко пъти 10-20 (не е лошо да използвате прокси и няколко акаунта да не ви баннат)
8.4акаите чека да доиде
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Ако питаш мен въобще не се връщай тук, колкото до clickbank, за малкото време, в което следя форума разбрах, че такива методи са обречени на провал. Захвани се с нещо по сериозно
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Ако питаш мен въобще не се връщай тук, колкото до clickbank, за малкото време, в което следя форума разбрах, че такива методи са обречени на провал. Захвани се с нещо по сериозно
За връщането почто на 100% е
Точно такива методи помагат да натрупаш капитал за да почнеш нещо 'по сериозно' ,предполагам че скоро си започнал интернет кариерата си иначе щеше да се усетиш колко потенциал има в тоя метод и съм сигурен че хората които са се занимавали дълго време с афф.маркетинг ще го оценят
 
От: Как да направим малко бързи пари online

За връщането почто на 100% е
Точно такива методи помагат да натрупаш капитал за да почнеш нещо 'по сериозно' ,предполагам че скоро си започнал интернет кариерата си иначе щеше да се усетиш колко потенциал има в тоя метод и съм сигурен че хората които са се занимавали дълго време с афф.маркетинг ще го оценят
Горе доло за какви пари говорим и колко време ще отнеме?
 
нищо ново, но все пак зарад усилията да помагаш и начина ти на мислене, за разлика от другите новодошлите, се вижда потенциала, +ряпа :)
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Пробвах този метод преди време, но така и не сработи при мен :) Дано другите да имат по-голям успех. Може би не съм уцелил продукта :) Благодаря, че ми го припомни отново, трябва да го пробвам пак да видим този път дали ще има резултат :)
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Не ползвам този метод за афилиейт, но прихващам трафик от Туитър с него.. естествено не бих се наел да кръстосвам сърча на туитър заради такава глупост, но ето как процеса става автоматичен:
1/След като си сърчнете таргетираният израз /достатъчно смислен и същевременно регулярен в твитовете/, му грабвате емисията и си 2/правите ето такъв пайп:

Pipe.jpg
3/Шиткате го на автомат през twitterfeed.com- ако ще е промо битли-то може да си добавите и туук.
4/Забравяте за цялата работа - всичко е на автомат
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Между другото има ли някои, ползващ TweetAttacks? Някакви впечатления относно туула? Заслужава ли си инвестицията?
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Забелязвам, че съм бил пределно схематичен в описанието на горния алгоритъм. В действителност е лесно и просто - представям по- подробно стъпките.

1.Главната идея е представена в първият пост, независимо дали става въпрос да си пускате афилиейт линка, или да си промотирате сайта.
2. В http://search.twitter.com/ потърсете фрази, свързани с промотираният продукт - действате като стандартен кийуърд рисърч, само че сега ви трябват изрази с МНОГО резултати: безпредметно би било да се таргетира нещо, което се споменава веднъж седмично, или пък обратно - е прекалено общо: съветвам ви да затворите достатъчно смислен и свързан със продукта ви израз в кавички.
3.В десният горен ъгъл на страницата с резултатите има иконка с линк към емисията -

  • rss.png
    Feed for this query
Последвайте я и копирайте адреса на емисията от навигационната лента.
4. Отивате в http://pipes.yahoo.com - трябва ви и Яхуу акаунт.
5. Конструирайте си пайп по даденият от мен модел.
/Поопознайте яху пайп: това е страхотен инстумент за опериране с емисии и уеб съдържания; преди време бях пуснал във форума и пример за пайп, който извлича пълният текст от публикация през емисия: за съжаление особено през последно време, структурите на различните сайтове започнаха доста да варират, така че пайпът не е универсален. Описваният в момента обаче е безотказен, доколкото имаме предвидима структура на туитър емисията/
Това, което прави пайпа е да вкара обръщение към публикувалият таргетиран туит с ваш промоционален текст и да ви изчисти от резултатите, за да не изпращате обръщения към себе си. Надявам се, структурата се вижда на горната картинка - намерете съответните оператори от менюто вляво на вашият пайп конструктор в яхуу. Във FetchFeed оператора вкарвате копираният адрес на емисията от туитър сърч и т.н.
6. В My Pipes /отивате там след като натиснете бутона Run Pipe щом сте готови/ си отваряте създаденият пайп и от горното меню натиснете Get as RSS - копирайте адреса на получената емисия, както го направихте от туитър сърча.
7. Ако още нямате акаунт в twitterfeed.com, регистрирайте се и си вкарайте емисията от Яхуу да бъде поствана в туитър /с twitterfeed.com се работи лесно и интуитивно, сами ще се ориентирате/
Опция: мултиплицирайте всичко това за няколко таргетирани израза, или за различни продукти: клонирайте си пайпа и сложете другият адрес на туитър сърч емисия и т.н., в twitterfeed.com може да си пускате колкото щете емисии, но ги пускайте в един и същ акаунт да не се дублират, така или иначе в този алгоритъм броят на последователите ви е без значение.

 
От: Как да направим малко бързи пари online

Евала, точно щях да те питам откъде го взимаш RSS-а. Ще го пробвам тия дни. Предполагам, че ще имам по-голям успех с промотирането на сайт, отколкото на афф продукт. Но да видим.

You must spread some Reputation around before giving it to KALOS again.
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Между другото има ли някои, ползващ TweetAttacks? Някакви впечатления относно туула? Заслужава ли си инвестицията?
Аз ползвах tweetattacks да ти кажа честно го зарязах имаше и метод да докарваш десетина долара на ден с него(поне такав беше моя успех с него) общо взето купуваш или правиш около 50тина акаунта (аз не си купих акаунт крейшана дето го продава сащата фирма) задаваш по общи ключови думи на модула wait and replay, избираш различни оферти (пробвах да съчетая ЦПА с афф.) открих че ЦПА конвертира по добре и после се надяваш да минат поне 10 часа преди да ти баннат акаунта и после повтаряш.ама нещо хич не ми допадна,може би защото не успях да измисля нищо допълнително а толкова мн хора го правят че не е истина.успех ако решиш да се захванеш
 
От: Как да направим малко бързи пари online

Все пак не препоръчвам:
This account is currently suspended. If we have suspended your account by mistake, please let us know by visiting Suspended Accounts.
 

Горе