Как да направя блога ми да излиза така ?

creeds

New Member
Как да направя ,че да излиза блога ми така със отделни рубрики или последните постове които съм постнал
2012-11-19_012243.jpg
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Е, що не се научите да си задавате въпросите правилно?
Дай малко повече обяснение какво искаш да ти помогнат
дал си една кеширана снимка на ютубе...
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Е, що не се научите да си задавате въпросите правилно?
Дай малко повече обяснение какво искаш да ти помогнат
дал си една кеширана снимка на ютубе...

не че не се научихме незнаем как да го обясним ти ако разбираш ще ме разбереш

незнам как да го кажа затова дадох снимка това послени статии ли са или са отделни подстраници най-важните ?
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Това излиза автоматично при бранд търсене. Търсачката захапва най-популярните страници от сайта и излизат отдолу.
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

snippets

Зависи от търсенето на сайта, трафика и обема съдържание. Общо взето, не можеш да направиш нищо специално.
Мисля, че няма някаква строга закономерност.

Последно ми заби snippets на един нов сайт html, който дори и не съм му гледал трафика. :shock:

Принципно се дават от Г, за топ ранкирани сайтове.
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

snippets

Зависи от търсенето на сайта, трафика и обема съдържание. Общо взето, не можеш да направиш нищо специално.
Мисля, че няма някаква строга закономерност.

Последно ми заби snippets на един нов сайт html, който дори и не съм му гледал трафика. :shock:

Принципно се дават от Г, за топ ранкирани сайтове.

демек с моя ранкинг няма да ме огрее
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

ако самият ти блог съдържа уникална дума или бранд а не ключови думи имаш 2 опции
да изчакаш гугъл да покаже повече страници (като на скрийншота)
да направиш някаква готина мета с чарактерс така че да изглежда примамливо
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Ако под ранк разбираш PR Rank - не, няма значение. Ако разбираш 1ва позиция в SERP - да, трябва да си на първа позиция.

Само да добавя, понеже и аз бях ошашавен от появата на snippets на нов сайт, че човека беше пускал и някакви листовки за продукта и там го е имало сайта.

Та вероятно после хората са го видяли от листовките и са търсили в Г. От там се е вдигнало търсенето и трафика. Така си го обяснявам.
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Да , има логика и самото отчитане (колко пъти е кликано) да ти ги изкара тия гъзарии :|
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Когато ГГ реши да ти покаже страниците с такива линкове, можеш да махаш линове, но не и да му казваш кои той да покаже.
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

ясно как стоят нещата значи това се нарича snippets така ли?
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

ясно как стоят нещата значи това се нарича snippets така ли?

Не, виждам, че не ти е ясно как стоят нещата, и не е snippets, вече ти отговориха на въпроса, просто ще обобщя вече казаното до тук:

Гугъл показва по този начин връзките само когато смята, че ще бъдат полезни за търсещите. Гугъл сам решава дали и какво да покаже или да не покаже.
Направи сайта си хубав, харесван, посещаван и Гугъл ще ти се отблагодари.

И разбира се, не мога както преди и сега отново да не задам риторичния си въпрос: Що така не четете и не се ровите за информация, ами чакате наготово. Лесно е, има го и са го обяснили много добре? :
https://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=47334
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Благодаря за отговора и мене ме тормозеше този въпрос. ;)
 
От: От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Не, виждам, че не ти е ясно как стоят нещата, и не е snippets, вече ти отговориха на въпроса, просто ще обобщя вече казаното до тук:

Гугъл показва по този начин връзките само когато смята, че ще бъдат полезни за търсещите. Гугъл сам решава дали и какво да покаже или да не покаже.
Направи сайта си хубав, харесван, посещаван и Гугъл ще ти се отблагодари.

И разбира се, не мога както преди и сега отново да не задам риторичния си въпрос: Що така не четете и не се ровите за информация, ами чакате наготово. Лесно е, има го и са го обяснили много добре? :
https://support.google.com/webmasters/bin/answer.py?hl=en&answer=47334

добро обобщение нещата са ми розови нормално е
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Еми на мен така ми излиза блога, като го търся по име,но иначе като търсиш по някоя ключова дума си излиза нормално :)
 
От: Как да направя блога ми да излиза така ?

Пиши на лс майче мога да ти помогна

:twisted: Какво ти пречи да го постнеш тук, ако знаеш решението?
 

Горе