Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

V.Andreev

Well-Known Member
Здравейте Колеги,

Имам 1 задача да свърша и тя е да направя на моят сайт ( Wordpress ) посетителите да влизат или да им се отваря по - точно нов прозорец с друг сайт?

Не съм го правил до сега и идея си нямам как

Благодаря

------------------------------------------
Решението може да стане много лесно с плъгин за Wordpress Popup
Има различни плъгини но е важно даденият да зарежда фрейм/frame ( рамка ) от друг сайт.
На този линк : тук има описание на различни плъгини, изберете най - подходящия за Вас!
 
Последно редактирано:
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Демек с фрейм да зареждаш друг сайт?
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Демек с фрейм да зареждаш друг сайт?

Дам, май така излиза - да им изкача един по - голям прозорец на дадения сайт или нещо такова
 
От: От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Дам, май така излиза - да им изкача един по - голям прозорец на дадения сайт или нещо такова

E hubo de, tova avtomatiqno li da stava ili sled natiskane na buton.
daj poveqe informaci[ ako iskaw ad ti pomognem
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Да не би да ти трябва нещо, което наподобява pop-up ?
 
От: От: От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

E hubo de, tova avtomatiqno li da stava ili sled natiskane na buton.
daj poveqe informaci[ ako iskaw ad ti pomognem

Автоматично май ще е най добре, като влези в дадения сайт и да влиза в още 1-2 такива отделни.
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Да не би да ти трябва нещо, което наподобява pop-up ?

Дам, нещо такова, само, че по - голямо и да не е само 1
 
От: От: От: От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Автоматично май ще е най добре, като влези в дадения сайт и да влиза в още 1-2 такива отделни.
И да ти теглят една и повече да не влязат?
 
От: От: От: От: От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

И да ти теглят една и повече да не влязат?

Ако искат и 5 да ми теглят, това е задача от клиент... аз лично съм против, ама клиентка като го иска, трябва да го направя!
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: От: От: От: От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Здравейте Колеги,

Имам 1 задача да свърша и тя е да направя на моят сайт ( Wordpress ) посетителите да влизат или да им се отваря по - точно нов прозорец с друг сайт?

Не съм го правил до сега и идея си нямам как

Благодаря



Ако искат и 5 да ми теглят, това е задача от клиент... аз лично съм против, ама клиентка като го иска, трябва да го направя!
Аз как я виждам работата:

Хал хабер си нямаш от тая работа, ама си набарал някой шаран и сега си ударил греда и не можеш да свършиш работата и ревеш по форумите.
И защо някой да ти помага след като ти ще вземеш парите на будалата?
Баси наглите копелета, тука стана бит пазар и селски тарикати.
И ти не си единствения тук.
Сега обясни на будалата, че не знаеш как да стане или плати някой да свърши твоята работа.
Бати мизерника бате
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Нещо ти има? Жена скоро май не си пипал?

Форума май го обърна на маркет?

Виж си само мненията какъв спам и бълвоч на глупости са... вземи се стегни малко!
Аз питам като човек ти тръгваш да ме обиждаш? Къде се намираш?
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Нещо ти има? Жена скоро май не си пипал?

Форума май го обърна на маркет?

Виж си само мненията какъв спам и бълвоч на глупости са... вземи се стегни малко!
Аз питам като човек ти тръгваш да ме обиждаш? Къде се намираш?
Кво питаш е мен? Правиш се на тарикат и сам се издаде, дадох ти съвет вече:
Сега обясни на будалата, че не знаеш как да стане или плати някой да свърши твоята работа.
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Нещо проблеми имаш ми се струва! Кое е тарикатското да искаш помощ от колегите в форума, ти не си искал и не си питал? Много ми падна в очите, много!
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Бихме помогнали за нещо смислено, а не за спамаджийски истории.
uphero е прав и буквално ти е изкарал противоречивите коментари.
Интернет трябва да става едно хубаво място с едни красиви и полезни страници, а не да се връщаме 10 години назад с простотиите, които лигавите неориентирани клиенти желаят да постигнат и да притежават. Аз не бих се гордял с фалшив и безмислен трафик...
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Бихме помогнали за нещо смислено, а не за спамаджийски истории.
uphero е прав и буквално ти е изкарал противоречивите коментари.
Интернет трябва да става едно хубаво място с едни красиви и полезни страници, а не да се връщаме 10 години назад с простотиите, които лигавите неориентирани клиенти желаят да постигнат и да притежават. Аз не бих се гордял с фалшив и безмислен трафик...

Добре, разбирам - както споделих и аз не съм фен на такива страници.
Но е факт, че все още ги има и не са малко. Факт също е че тея глупостите дето изписа колегата нямаше никаква нужда да станат, защото вече постигнах целта. И за какво беше тая простотия?
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

За това, че ако наистина си поел някаква задача, която не можеш да изпълниш, не е правилно да си изкарваш парите на чужда гръб.
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

В такъв случай пусни отговора на въпроса ти, поне когато някой търси нещо подобно, да намери отговора в тази тема и да ти благодари, а не тя да е излишна, защото администраторите няма да я изтрият, въпреки че в нея няма да има нищо смислено. :wink:
 
От: От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Добре, разбирам - както споделих и аз не съм фен на такива страници.
Но е факт, че все още ги има и не са малко. Факт също е че тея глупостите дето изписа колегата нямаше никаква нужда да станат, защото вече постигнах целта. И за какво беше тая простотия?
Простотията е тази тема, пак прочети какво съм написал и тогава реви:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=48537&p=510081#post510081
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

За това, че ако наистина си поел някаква задача, която не можеш да изпълниш, не е правилно да си изкарваш парите на чужда гръб.

Това, че колегите много ме подценяват за някой работи си е тяхна грешка, реално съм от доста години в бранша и знам кое как мога да намеря. В този случай направих на бързо тема, преди да погледна в чичо ми Google, реално видях след 2 часа, че нямаше ефект от темата и си свърших сам работата. Как няма да мога да изпълня нещо подобно хаха :)
 
От: Как да направя пренасочване в нов прозорец към дург сайт?

Аз пък не мога да разбера какъв е проблема, че е попитал? Този форум за какво е? Всеки трябва от всичко да разбира и нищо да не пита... Тука пък аз мога да кажа, че всеки е станал прдприемач вече... Хванали сте по един Wordpress и 2 плугина за него и сте разбирачи. Вие не сте ли хващали балъци като им парвите сайтове с готови системи (или това не се счита)? Бахти злобата, бахти чудото... Идеята тук е да си помагаме, а не да е храниме кой какъв "балък" бил хванал! Щом са го потърсили момчето той си преценява!
 

Горе