Как да организирам онлайн магазин като производителите са още в 19ти век?!

От: Как да организирам онлайн магазин като производителите са още в 19ти век?!

Тая тема се очертава като един пътепис. Качвам си аз като хамалин продукти един по един щото това продуктов фийд за импорт си е разговор на ниво квантова физика, правя си справка и се оказва, че имам 5 продукта по-малко. Ровя, чета нямам ги. Звъня и питам, а отгоре ме хванат отново неподготвен:
Ооо, да. Те са ни нови продукти и ги предлагаме САМО от 3-4 месеца и не са добавени в ценовата...по-късно днес ще ви ги пратя.
Уот дъ фак!? 3 месеца няма кой да добави 5 продукта? А да ви кажа ли, че 5ти ден чакам да стане "по-късно днес"... Явно са ми в паралелна вселена и в тяхната времето тече различно.
Еми те затова хората скрейпват :) . Ама аз отговор от тебе нямам - да не стане и с тебе като с пройзводителите: дай да поспечелим пък инвестиции йок :)
 
От: Как да организирам онлайн магазин като производителите са още в 19ти век?!

Отговор от мен нямаш, щото аз пък чакам да видя дали в крайна сметка ще могат да сътворят и ако да, то какво и чак тогава да видя колко ще ми останат. А преди да знам това не мога нищо да кажа на теб...тъжно, но факт :)
 
От: Как да организирам онлайн магазин като производителите са още в 19ти век?!

Някой може ли да помогне с инфо на ЛС за вносители на дамски дрехи .Ама да е работил с тях и да е доволен :beer:
 
От: Как да организирам онлайн магазин като производителите са още в 19ти век?!

Отговор от мен нямаш, щото аз пък чакам да видя дали в крайна сметка ще могат да сътворят и ако да, то какво и чак тогава да видя колко ще ми останат. А преди да знам това не мога нищо да кажа на теб...тъжно, но факт :)
Тъжно е найстина. Еми дано ти дадат квото ти трябва - а не да плащаш за нещо, дето трябва да е там.
Единственото хубаво на скрейпъра, е че може да сваля и снимките (файловете) освен описание, цена и тн. И може би другото хубаво е, че можеш да скрейпваш сайта им всеки ден. Ако фийда им не се обновява заедно със сайта, е безсмислен.
 

Горе