Как да отбележа наведнъж всички съобщения като прочетени?

darkenergy_

Active Member
Здравейте, имам някъде едно съобщение, което явно не съм го прочел, изглежда е старо. И все ми виси в иконката горе и ме дразни: http://prntscr.com/dg1xt2

И аз си мисля, че имам ново питане, пък то - няма.
Та... има ли начин в този нов форум да отбележа всички "Разговори" като прочетени? Не откривам такава възможност, а да го правя страница по страница - не ми се отделя такова време, че са 134 страници.

:)
 
И аз я имам тази точица в горния ъгъл на плика за съобщения, но всичко е прочетено?
 
Всички я имат, но тя не обозначава непрочетено съобщение, според мен. Непрочетено е съобщението, тогава когато има червена цифричка.
 
Разбира се, че всички я имаме. Това е част от самата иконка и не означава че имаш нови писма.
 
Така ли било?
Не би ли трябвало да си е просто иконка за писмо? Така имам чувството, че имам получено съобщение.
А тогава защо другите иконки нямат точици? Не е измислено добре.
 
По принцип пликчето е означение за нормалния материален вид поща. Затова при електронната поща трябва друго означение. Избрали са пликчето, като са добавили и един електрон. Малко едричък електрон е сложен, ама ако е в реални размери изобщо няма да се забелязва :) .
 
@rujel Мда, съгласен. Това е електрон от Чернобил :D
 

Горе