Как да печелим от залози?

@footballpro, @Matey Hristov
Какво ще кажете да ви отворя една образователна тема за бетинг стратегия по мой избор..
С анкета кой от вас е бил по-полезен в темата и си изливайте знанията вътре?
Хем ние ще научим нещо, хем вие ще си премерите пишките?
 
@footballpro, @Matey Hristov
Какво ще кажете да ви отворя една образователна тема за бетинг стратегия по мой избор..
С анкета кой от вас е бил по-полезен в темата и си изливайте знанията вътре?
Хем ние ще научим нещо, хем вие ще си премерите пишките?

Тоя се мъчи да завлече хора, а не да ти покаже беттинг стратегия. Аз не си го меря с никой. Ако искам да споделя с някой нещо, нека да пита и ако мога ще помогна. Нещо се бъркаш. За мен измамниците не са конкуренция. Бизнеса стана такъв, че читавите хора искаме да има добра конкуренция, която да работи както трябва и тази сфера на работа да се разпространява с добро. На мен не ми е нужно да си меря пишката с някой. Аз си работя, добре съм и нямам към кой - какво да доказвам. По-принип тоя дори не ме интересува. Просто казах, да не се връзвате, защото тия олекотени завивки са ми ясни. От там нататък, всеки може да си прави каквото пожелае. Аз нито съм си предлагал уменията тук, нито съм искал клиенти от тук, нищо. Този форум не е за това. Тук повече се уча и чета неща, за който не знам нищо, от колкото да се разпростирам както ми е кеф. :) Приключвам с тази тема, защото стана прекалено смешна.
 
@footballpro, @Matey Hristov
Какво ще кажете да ви отворя една образователна тема за бетинг стратегия по мой избор..
С анкета кой от вас е бил по-полезен в темата и си изливайте знанията вътре?
Хем ние ще научим нещо, хем вие ще си премерите пишките?

Не си меря оная работа с аматьори :D
Имам няколко информатора от цял свят,мислиш ли,че ме вълнува мнението на Мати от предприемач? :D :D
Ей го днес имам мач на 3.5 коефициент бетон,наливам си го и парите сами идват :D
 
ХАХАХА тия интернет информатори за уговорени мачове са ми ясни. Cybercrime чакат само да пуснеш нещо подобно в мрежата и да дойдат да ти посинят дебелото дупе.
 
"Не си меря оная работа с аматьори :D"

"Ей го днес имам мач на 3.5 коефициент бетон,наливам си го и парите сами идват".

Т.е. мериш си го явно!
 
Докато там наливаш-маливаш да направиш и видеото, че това "после" стана седмица
Как ще направи видео, ако няма умения да го преправи и него. За сега видях само лоши PAINТ умения, нищо повече.
 

Горе