Как да печелиш чрез talkonlinepanel.com

Използвали ли сте някога Talk Online Panel?

  • Да, дори имам активна регистрация.

  • Да, но прекратих членствотото си.

  • Имам познати, които имат регистрация.

  • Не, но искам да се регистрирам.

  • Не и не желая да изпозлвам услугите им.

  • Не желая да отговоря.


Резултатите ще са видими само след гласуване.

Talk

New Member
Здравейте,
Искам да Ви представя нов начин за получаване на допълнителни доходи през интернет.
Това е сайта на австрийската компания - Talk, която има панел за проучване и в България.
Talk предлага на потребителите възможност да участват в проучвания като за всяко проучване заплаща с точки. След като събереш определен брой точки, можеш да си избереш някой от предлаганите награди в сайта им. В този момент наградите са няколко: 12 месечни абонаменти за списания, електронни ваучери за пазаруване в eMAG и get.bg, ваучер от Идънред България, който можеш да ползваш в 8000 магазини в цялата страна и дарения за БЧК Враца.
Членството е доброволно и безплатно. Желаещите няма нужда да заплащат нищо при вписването си в системата.
Екипът е изключително вежлив и коректен, според коментарите в фейсбук страница им.
Ето и линк към страницата: talkonlinepanel.com
 
колко средно точки дават от едно проучване
 
Здравей,
От 85 до 200 точки според продължителността н проучването. Най-често по 100 точки за проучване. А също, предлагат и други опции за събиране на точки. За поканен приятел печелиш 100 точки. За да харесаш страница им в фейсбук 25 точки, за профилни анкети 25 точки и т.н.
 
Проучванията са с целеви групи, затова няма гарантиран минимален брой, но мога да кажа, че мъжете получават повече проучвания на месец, от колкото жените, защото явно има по-малко регистрирани мъже в панела. Аз получавам по-малко от поканени мои приятели. Като броя за месец е различен.
 

Горе