Как да печеля пари в интернет ?

yanka.nikolova

New Member
Как да си открия виртуална банкова сметка и помогнете как да си направя сайт с каква програма и в кой сайт мога да печеля пари ? :?
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Как да си открия виртуална банкова сметка и помогнете как да си направя сайт с каква програма и в кой сайт мога да печеля пари ? :?
:shock:...

Как да си открия виртуална банкова сметка? - В коя да е банка. Що трябва да е виртуална?

Помогнете как да си направя сайт с каква програма - в Блогър ако бързаш. Ако си амбициозна - купи си домейн, хостинг и се научи да ползваш WordPress или нещо от рода. Безплатните темплейти са добро начало.

В кой сайт мога да печеля пари ? - По принцип в твоя собствен. Освен ако не играеш покер. Па може и тук да започнеш да предлагаш писане на статии или събмит в директории, ако не умееш друго.
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Здравей и добре дошла във форума.

1. Откриването на виртуална банкова сметка е адски лесно.

2. Като за начало най-лесно ще ти е да си направиш сайт от тези, които предлагат готови блогове на които въвеждаш само информацията.

Но напоследък имам свободно време, а и провеждам уроци за начинаещи точно как да си направят блог.

3. Сайтовете от които можеш да печелиш пари са много.
Но не е толкова лесно колкото изглежда!
Ще трябва доста да се потрудиш преди да почнеш да изкарваш пари.

Като за начало ще ти помогна да създадеш свой собствен блог сайт.

За контакти:
Email: [email protected]
skype: lilalexmoney

А за да избереш АМ "affiliate marketing" ще трябва да по прочетеш тази, онази тема от форума.

Желая ти приятен и ползотворен престой в predpriemach.com :|
 
От: От: Как да печеля пари в интернет ?

:shock:...

Как да си открия виртуална банкова сметка? - В коя да е банка. Що трябва да е виртуална?

Помогнете как да си направя сайт с каква програма - в Блогър ако бързаш. Ако си амбициозна - купи си домейн, хостинг и се научи да ползваш WordPress или нещо от рода. Безплатните темплейти са добро начало.

В кой сайт мога да печеля пари ? - По принцип в твоя собствен. Освен ако не играеш покер. Па може и тук да започнеш да предлагаш писане на статии или събмит в директории, ако не умееш друго.

И това ако е насърчителен коментар, аз не знам какво трябва да се направя.

Пак ли ще го сметнете за полезен и насърчителен коментар.

Е поне не е толкова брутален, като този с който приветстваха мен в форума.
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

1. Откриването на виртуална банкова сметка е адски лесно.

Не мога да не отбележа колко насърчителен и по-важното - полезен и пълен със съдържание пък е твоя коментар.

yanka, не ни обръщай внимание, тук има много хубави хора и полезни неща за четене :)
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Добре дошла във форума. Най- лесно е в началото да започнеш да си водиш собствен блог. В случая не е толкова важно какво ще спечелиш в началото, а какво ще научиш.

Най-лесно е да започнеш с блог на блогър - можеш да прегледаш блога в подписа ми. Той е изцяло за създаване на блог в блогър.

След като направиш своя първи блог, лека полека трябва да се научиш да пишеш, да поддържаш интереса на аудиторията си, да привличаш посетители.

След като вече знаеш как да привличаш посетители (трафик) към блога си, можеш да потърсиш начини за изкарване на доходи от блоговете си. Разбира се някъде тук ще започнеш да търсиш и по-гъвкави платформи за новите си проекти.

Четеш, пробваш, питаш това е формулата за успеха. А, да и се зареждаш с търпение
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Добре дошла във форума. Най- лесно е в началото да започнеш да си водиш собствен блог. В случая не е толкова важно какво ще спечелиш в началото, а какво ще научиш.

Най-лесно е да започнеш с блог на блогър - можеш да прегледаш блога в подписа ми. Той е изцяло за създаване на блог в блогър.

След като направиш своя първи блог, лека полека трябва да се научиш да пишеш, да поддържаш интереса на аудиторията си, да привличаш посетители.

След като вече знаеш как да привличаш посетители (трафик) към блога си, можеш да потърсиш начини за изкарване на доходи от блоговете си. Разбира се някъде тук ще започнеш да търсиш и по-гъвкави платформи за новите си проекти.

Четеш, пробваш, питаш това е формулата за успеха. А, да и се зареждаш с търпение

:D:D:D Ей така се прави ! ! !:D:D:D
 
От: От: Как да печеля пари в интернет ?

:D:D:D Ей така се прави ! ! !:D:D:D
Ако искаш може да те назначим за щатен "портиер" и да приветстваш всеки новодошъл? Пиши 1 мазно писмо на Блинки/кулайс - току виж и някоя заплатка ти уредили...

Я загледай как се е "представила" въпросната юзърка и забележи как си е задала въпросите. Направо не знам що въобще си направих труда да отговарям толкова любезно, фана ме в много добро настроение събахльйн едно такова...

Ами ти какви съмнителни услугички предлагаш? Да му таковам и алтруистите дето се навъдиха. Нещо май-май много се натягаш? Репутацийка ли гониш, кво? Цъкнах ти едно плюсче още одеве ("услужливото дете"). Само гледай да не ми даваш оценка на мненията, да не почна аз да те диагностицирам... :evil:
 
От: От: От: Как да печеля пари в интернет ?

Направо не знам що въобще си направих труда да отговарям толкова любезно, ..

да, най-любезните момчета са се събрали тук:)
 
да, най-любезните момчета са се събрали тук:)
Просто трябва да се отговаря учтиво, защото такъв трябва да е духа ни тук в този форум, независимо колко елементарни са въпросите и колко е подогвен, човека който ги задава. В крайна сметка това, което получи като отговат може да изгради първите му впечатления (и е по-вероятно да го направи) за това как се печели в интернет.

Не е хубаво да се пречупва какъвто и да е дух. Така, че наистина ще ви помоля да има толеранс. Мерси за което. ;)

А на теб yanka.nikolova, добре дошла и приятен престой тук. Разлгедай наоколко, отдели няколко часа в четене и се запознай с основните неща. Така ще придобиеш по-ясна представа за нещата и въпросите ти ще бъдат по-добре сформирани и ясни, както и точни.

Успехи и много късмет!!!
 
От: От: От: Как да печеля пари в интернет ?

Ако искаш може да те назначим за щатен "портиер" и да приветстваш всеки новодошъл? Пиши 1 мазно писмо на Блинки/кулайс - току виж и някоя заплатка ти уредили...

Я загледай как се е "представила" въпросната юзърка и забележи как си е задала въпросите. Направо не знам що въобще си направих труда да отговарям толкова любезно, фана ме в много добро настроение събахльйн едно такова...

Ами ти какви съмнителни услугички предлагаш? Да му таковам и алтруистите дето се навъдиха. Нещо май-май много се натягаш? Репутацийка ли гониш, кво? Цъкнах ти едно плюсче още одеве ("услужливото дете"). Само гледай да не ми даваш оценка на мненията, да не почна аз да те диагностицирам... :evil:

Виж ся какво.

Значи, първо не се мазня на никой! ! !

Второ не търся нито ЗАПЛАТКА, нито толерантност от Блинки и другия модератор.

И трето, ако си забелязал рейтинг не гоня, -26/27 рейтинг съм.
Защото един такъв чук като тебе, ама същия тъпанар, още на 1-вия ми коментар се направи на много велик ей тъй като теб. И аз съответно не си мълчах, защото все пак аз предимно гледам в форума да се спазва добрия и любезен тон. Понеже въпросния бай Х** беше някакво "старо куче в форума" ми нашляпаха минусите. Обаче мен ми е все през оная работа дали съм с + или - рейтинг. Аз не съм тук за рейтинг, а за да помагам и да ми помагат. Смятам. че всички сме тук заради това, но някои може би са тук за да се правят на прекалено велики ! ! !

И питай Блинки или Кулайс кога съм им се натягал, че поне аз не помня! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

ПС. много мразя лай**ри като теб които са правят на много велики, но са забравили кога са молели за помощ! ! !

Извинявам се на модовете и потребителите на форума, но просто не се въздържам когато има такива като тоя . . . .
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Ти сега и на онеправдана жертва ли ще ми се правиш? :) Още малко и ще се почувствам виновен за всичките ти нещастия...

Чакай викам да прегледам предишните ти мнения да видя дали случаят ти е патологичен - мярнах че си на 17 и една красноречива реплика към извънредно доброжелателното мнение на хепислакър:
ОК. ГАЗЕ!

Тей ся мистар правопис.

Мноо мразя "дребни хорица като теб"

Тей здраво мога да те наредя. Ам неми отива.

Значи ща наплущя на 15 езика тука и на малкия пръст неможе да ми стъпиш за мойте си години.

Я ся П**** такава , кажи ми каде пише че тва е форум за правопис.
?????????????????????????????????????????????????????????????????????

Вместо да са правиш на бастун. Земи намерери някой който се нуждае от помощ.
И ЕДИН ПЪТ НЕСЕ ПРАВИ НА МНОГО ВЕЛИК.

Смятам че всеки с повече акъл от теб в тоя форум, би застанал на моя страна.
А силно вярвам че хората с повече акъл в тоя форум са повече от теб.

АДСКИ МРАЗЯ Л*****И КАТО ТЕБ КОИТО СЕ ПРАВЯТ НА ВЕЛИКИ ! ! !

ЩОТО Д*И*Л*О*Ц*И КАТО ТЕБ ОПРАПАСТИХА СВЯСНИТЕ ФОРУМИ ! ! !

ЩОТО ОТ ХЕЛП ФОРУМИ ГИ ПРЕВЪРНАХТЕ В ФОРУМИ ЗА СЪРЕВНОВАНИЕ И КОНФЛИКТИ ! ! ! ! ! ! ! !

И АКО ОБИЧАШ ИЗБЯГВАЙ ДА ПИШЕШ ПО МОИ ПОСТОВЕ ! ! ! !

Не те виждам на какво можеш да научиш когото да било на мейла си в абв.бг, тъй че земи спри да пробваш да пренасочваш юзъри (не че форумът е мой и ми дреме) и пробвай да смениш attitude-а. Интелектуално и емоционално си леко назад в развитието си спрямо мнозинството форумна юзерия. Най-добре си направи нов акаунт и пробвай пак. Току виж си станал полезен на себе си или на някой друг.
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Що преди моя отговор на хепислакър, не пусне какво ми е отговорил той. А?
Това че съм на 17 какво значение има ? "Доброжелателното мнение" на оня чук е също толкова мотивиращо колкото и твоето към Яанка.Николова .
Аз не мога да си обясня като пречупвате духа и надеждите на начинаещите, много велики ли ставате ?! Или какво ? Мислите че с такива "мотивиращи мнения" помагате до толкова на юзарите, че чак приливат и кипят да научат нещо. Виж какво, не съм искал нито с теб, нито с хепислакър да се карам, а и сега него искам. Просто разберете най-накрая че така не се помага! ! ! Винаги има начин да мотивираш някого, да го накараш да продължава напред без да го пречупваш с такива "уж доброжелателни мнения". Не става тъй пичове. Ако сте тук за да помагате и за да ви помагат, хубаво, евала правете го обаче като хората. Както бихте искали да ви помогнат на вас. Вместо да гледате кой какво збъркал. Вземете вижте кой има нужда от помощ, за да може когато вие имате нужда, да ви помогнат! Не съм се изчерпал мога да споря с теб до безкрай, но няма смисъл. Край на спора и караниците от моя страна. Извинявам се ако с нещо съм збъркал но лично смятам, че в повечето ситуации съм прав.
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Стремежът да помагаш на тоз и на оня принципно е похвален. И също толкова безсмислен сам по себе си. На никого не можеш "помогна" ако той вече не е започнал сам да си помага.

Вземаме за пример въпросната Янка. Нито се е постарала да напише нормално единственото изречение в поста си, нито дава впечатление да е прочела нещо преди да пита, нито демонстрира положително отношение към цялата алтернатива да почне да печели пари от нетя... Поне можеше да симулира горните неща и да внуши някакво уважение към времето на тия, които пита (демек ние).

Кой съм аз че да я хващам за ръчичка и да й давам насоки в живота? Идеята, че можеш помогна на всеки привидно нуждаещ се, е измамна. Като пораснеш малко, може и да ти светне тая лампичка.
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Е поне имам напредък с теб, успях да те опитомя. :) Виж как можеш да пишеш без да дразниш. Така и разбирателството ти с хората ще е по-добро. ;)
 
От: Как да печеля пари в интернет ?

Как да си открия виртуална банкова сметка и помогнете как да си направя сайт с каква програма и в кой сайт мога да печеля пари ? :?

Е ти нищо не искаш! То ако ставаше така всички щяхме да сме добре. :mad:
 

Горе