Как да печеля повече пари от сайта си ?

Ruben Arturov

New Member
Здравейте. Имам сайт за Full HD wallpaper-и и съм си сложил адсенс но приходите са супер малки и се чудех как да си ги дигна? Има ли и други системи като адсенс чиито реклами да поставя в сайта си и може също и банери да поставя в сайта си? Можете да ми пишете тук ако имате желание а може и темичка да ми дадете да по прочета :)
 
От: Как да печеля повече пари от сайта си ?

Някакви съвети за дигане на трафика?( освен сео-то) и + това кажете за още някаква система :)
 
От: Как да печеля повече пари от сайта си ?

Целия форум е свързан с онлайн бизнес, и как да изкараме повече пари от сайтовете си. Почвай да четеш наред :) Също можеш и да покажеш сайта си.
 
От: Как да печеля повече пари от сайта си ?

Мм питах ако може да ми кажете нещо по конкретно четох доста из форума. това ми е сайта.
 
Последно редактирано:
От: Как да печеля повече пари от сайта си ?

Аз бих качил рекламите доста по-нагоре. Там дето са, на кучето под опашката, едва ли много ще ги видят и цъкнат.
 
От: Как да печеля повече пари от сайта си ?

Някой друг да даде съвет?

Слагай повече тагове на wallpaper-ите -> върши работа. :)

Може да сложиш и реклама във хедъра и да центрираш тази във футъра. Гледам, че сайта е на Уордпрес, така че може да си изтеглиш някакъв плъгинг за post ad и да сложиш код за реклама, който да се показва под всичките ти постове (тоест wallpaper-и). И една в дясното меню може да се сложи (ако е възможно). Има на етаргет предлагата реклами с разширяващи се банери. Може да сложиш един такъв. Има "файда" от него, но е малко дразнещ.

Още един съвет. Всеки ден качвай мноого ново съдържание. Трупай, трупай, трупай, през цялото свободно време, което имаш и лепкай за всеки wallpaper много тагове (да са свързани с него де, не каквото ти падне). И като увеличиш трафика, може да опиташ и с някоя афилейт програма. :)
 
От: Как да печеля повече пари от сайта си ?

Рекламите са на много неподходящо място.
Ако смяташ да си с този дизайн , сложи реклама точно над снимките (при разглеждане на wallpaper)
Подходящо е и в дясната позиция пак при разглеждане на wallpaper
 

Горе