Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Според мене малко по малко трябва да се добавят теми в сайта, по този начин Г вижда развитие в сайта ви мисля че го идексирва по добре отколкото да добавиш всичките теми Г ще ги индексира и ще види, че няма развитие в сайта и ще му намали популярността.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

СКоро четох една книга и там имаше две много интересни графки относно добавянето на контент. Разбира се едната беше правилна другата не правилна. При правилното публикуване на контента, имаше плавна графика в съотношение публикуван контент / време. Неправилната беше като стълбичка. Тоест много контент днес и цял месец или два без публикуване. Според мен най правилно е да се публикува малко но константно и докато приключат готовите артиклс да си готов с написани нови и така напред до безкрайност :).
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Вчера и аз пуснах блог с aff програми и не смятам да поставям всичко наведнъж.Трафика ми расте много,надявам се успеха да е голям.Желая ти успех и на теб :)
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

5 + 2 седмично + (fb+twitter = dlvr.it) + rss + bookmarks (леко с дрибъла).....и евентуално други екстри.
Плаааааааавно и упорито. Съдържанието в Гугъл остарява супер бързо.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Така че ако не си готов за това, ги пускай лека-полека:D
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Един приятел ми сподели, че сайт с по-малко от 300 статии е безсмислен - като идеалът е към 3000 с по 5 уникални снимки на статия, всичките естествено оптимизирани с таговете и тн. Съгласен съм с него.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Мисля, че няма проблем.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Един приятел ми сподели, че сайт с по-малко от 300 статии е безсмислен - като идеалът е към 3000 с по 5 уникални снимки на статия, всичките естествено оптимизирани с таговете и тн. Съгласен съм с него.
Зависи за какво е сайта!
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Ако се пуска всеки ден по една статия това означава ли че ще се класира сайта по-напред отколкото ако се пускат по 30 статии наведнъж в месеца?
 
От: Как да постъпя?

Аз бих го пуснал с 10 статии и всяка седмица ще добавям по 3 (по една през ден) И в никакъв случай не бих го пуснал направо с 50-те статии освен, ако няма готовност за други в последствие. Според мен Г. обича да му подаваш по нещо ново редовно

И аз съм на същото мнение.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

зависи от сайта, аз бих препоръчал да се пускат по 5 статии на ден и да се рапространяват с по 20 линка
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

От опит ще кажа в едно изречение:

Никога не ги пускай на веднъж. Постепенно. Иначе лошо ти се пише.

Така де, не е много естествено да се излива съдържание. Постепенно, все едно в момента го пишеш. Статия по статия.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Трупачите на постове я врътнете малко по-нагоре и вижте предходните току ще регистрирани с безсмислените мнения как са почервенели. :p
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

грешно заглавие Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?
трябваше да напишеш "Кого ще настъпя, когато сайта е онлайн"
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

Пускането на етапи е безмислено. Има смисъл само за материали тип новинарски, които евентуално ще получат boost за freshness или ще влязат Google News. Последното със сигурност не се отнася за теб, така че изобщо не се чуди и ги пускай повечето накуп. Ако ще търсиш социални ефекти и прочие, тогава има смисъл да ги забавиш във времето, но се приготви и за сериозно промотиране на всеки пост.
 
От: Как да постъпя, когато пусна сайта онлайн?

ако става дума за 500 статии, постепенното пускане е добра идея, защото хората ще видят, че сайта е често поддържан и ще се върнат отново, но ако е за 50, няма голяма разлика, по-добре ги пусни наведнъж и след това поствай през 3 дни по 1-2 :)
 

Горе