Как да правим добри линкове в Г+

Radost

Active Member
Имам няколко идеи, като знам, че се изисква постоянство:

1. Прави се отделен профил за всеки бранд и се пускат статиите на определени периоди.
Набират се хора в кръговете.
Според вас от сео гледна точка има ли значение колко хора имаме?

2. Публикуваме от "лични" профили, като вътре има връзки към различни сайтове.

3. Комбинация от двете.
Но проблемът е, че Г следи ИП-тата и не знам до каква степен упражнението ще си струва.

Вие знаете ли добра формула за линкбилндинг в Г+.
Знам, че всичко трябва да изглежда натурално.
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

Точно там едва ли е най-удачно да се правят такива неща. Ако профилите са от различни компютри може и да стане, но мисля че така има голяма вероятност да ги блокират.
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

Пускай интересни връзки, с грабващи заглавия/снимки и няма да ти се налага да мислиш схеми.
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

То Google + се ползва предимно от уебмастъри, така че не се надявай много на натурални линкове. Трудно, да не кажа невъзможно, ще се откъсне от сърцето на някой колега да ти даде dofollow линк там. За пример devil-like.com - от 95 назначени кредити за гугъл плюс - 0 настоящи събскрайбъри. Докато във Facebook за почни всички назначени кредити си стоят феновете.
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

Ако си на английския пазар лесно може да събираш линкови и в Гоогле +, но в България е по-трудно. Все пак ако имаш голям кръг от хора не ти пречи да споделяш линк и в личния си профил, напротив така доверието в клиентите ще нарасне.
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

На този етап да чакам или да побутвам за нещо натурално в Г+ за българския пазар е нереално да се говори.
Вие дайте пример, ако греша.
Затова са и тези схеми.
Освен да направим една мрежа и да разменяме линкове, но пак се иска постоянство и време:(
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

Този не е за нашия форум!
Не може ли да спре да пише.
И не искам да ти пращам снимки от л.с. :beer:
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

ако ти кажа как се прави какво ще ми дадеш маце

Ама как се прецаках моля някой колега да ме поправи вместо червеното кликнах на зеленото. :(

Аз съм с два профила от едно и също ип в момента и за сега няма проблеми.
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

Този не е за нашия форум!
Не може ли да спре да пише.
И не искам да ти пращам снимки от л.с. :beer:

Ooo тука стана горещо, алооо режисьорите, разбирай модераторите, турете една червена точка +18 :lol:
 
От: Как да правим добри линкове в Г+

Имало и тема за seo в този политико-скаутски (hoping for the best, but expecting the worst) форум? Изненадан съм, но браво! :)

Не стигнаха панди и пингвини, та вече Emanuel се показа, дами и господа. Стига сте се мъчили да правите серп-позиции със спам. Seo е бизнес, а не ръгане на чушки в боба.
 

Горе