Как да правим реални пари в интернет?

От: Как да правим реални пари в интернет?

Как изобщо успявате да ги рекламирате тези типове сайтове, говоря както за здравето така и за кинтите. Пари в тоя бизнес се въртят страшно много, но всички големи реклами мрежи директно ги режат тези сайтове, аз направо се чудя как хората си купуват и от продуктите в clickbank. Аз лично никога не съм се връзвал на такъв тип сайт и сигурно това ми е проблема, че не мога да погледна от другата страна на телевизора като зомбиран потребител :D
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Как изобщо успявате да ги рекламирате тези типове сайтове, говоря както за здравето така и за кинтите. Пари в тоя бизнес се въртят страшно много, но всички големи реклами мрежи директно ги режат тези сайтове, аз направо се чудя как хората си купуват и от продуктите в clickbank. Аз лично никога не съм се връзвал на такъв тип сайт и сигурно това ми е проблема, че не мога да погледна от другата страна на телевизора като зомбиран потребител :D

То тия потребители винаги ги има (наивните хора дето се лъжат). Но тоя младеж лично мен много ме дразни, щото има точно вид на амбулантен търговец, чупи ми скам метъра и създава лош имидж на хората, които наистина се занимават с интернет маркетинг и могат да помогнат на други хора, да правят пари онлайн честно и в перспектива.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Това "приятел" явно им е запазена марка, гледам че всички свъзрани с "Успей в България" го ползват. Но как е възможно все още да няма критика към варненския му акцент?

От любопитство изгледах и другите две видеа, в крайна сметка става въпрос за интернет мрежов маркетинг. MLM е нещо на което аз съм страстен неприятел, винаги ми е бъркало в нервната система и едва ли някога ще го възприема напълно. И все пак между редовете казва доста умни неща, за разлика от нещата които виждам в последните няколко коментара тук.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Най-отблъскващото за мен след акцента и ръкомаханията беше , че този човек парадира с успеха си. ( "Аз успях ... Аз го направих ..." ) виж сега ПРИЯТЕЛ , ти си ОТСЕДНАЛ в някакъв хотел , който нито е ЛИЧНО твой нито нищо. Ако успеха за теб се равнява на това да можеш да си позволиш няколко нощувки в хотел , от видеото ти няма никакъв смисъл , защото 90% от гледащите по твоята логика също са успели :D :D
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Това "приятел" явно им е запазена марка, гледам че всички свъзрани с "Успей в България" го ползват. Но как е възможно все още да няма критика към варненския му акцент?

От любопитство изгледах и другите две видеа, в крайна сметка става въпрос за интернет мрежов маркетинг. MLM е нещо на което аз съм страстен неприятел, винаги ми е бъркало в нервната система и едва ли някога ще го възприема напълно. И все пак между редовете казва доста умни неща, за разлика от нещата които виждам в последните няколко коментара тук.

Ако говориш достатъчно дълго със сигурност в един момент ще кажеш и нещо умно :) пича говори около половин час, но както казах 99% от това което казва (в първото видео, другите не съм ги гледал) е пълнеж + някаква тактика за запазване на интереса, която очевидно не работи.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Изгледах първите три видеа.Въпреки ,че начина му на изразяване е малко отблъскващ,много от нещата които казва са вярни.Някой има ли линк към четвъртото видео?
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

Изгледах първите три видеа.Въпреки ,че начина му на изразяване е малко отблъскващ,много от нещата които казва са вярни.Някой има ли линк към четвъртото видео?
Е, и нещо ново научи ли?
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Ами да.Малко,но научих.Също ми припомни неща които съм открил сам преди години.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Ето линк, към четвъртото видео:

uspeivbulgaria.com/official-video#a_aid=dxd123
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Денислав, това явно е грешния форум за промотиране на такива неща и сега ще обясня защо аз смятам така :)

Първото и второто (до половината) видеа съдържат полезна информация от общ характер. Едва последното, до което обаче се стига след часове и даже дни, вече съдържа самия продукт. Проблема е, че с едно се започва, а до съвсем друго се стига. Това е капан за наивници. Даже самия Петър го обяснява в последното видео дето обяснява за 8 фази през които потенциалния купувач минава преди да си купи нещо. Това са по-скоро манипулативни фази за склоняване на някой да си купи нещо. Хората в тоя форум най-вероятно са запознати с това и реагират негативно. Само наивни хора биха изтърпяли толкова време да захапват куката.

http://prntscr.com/7bf0jf
z8oT0EP.png


Модул 1, т.2 - Фунията на продажбите: Това е отвратително нещо и няма никакъв смисъл от него. Вместо да се прилагат трикове, нещата може да се продава директно. Ако продукта наистина си заслужава, то на всеки е ясно че няма нужда от такива трикове.

Модул 1, т.3 - Фазите при потенциални клиенти: В крайна сметка става въпрос за правене на пари, нали така? Само като чуем "правене на пари" и адреналина ни се показва, на всички. При такава причина трябва ли наистина потенциалните клиенти да се прокарват през иглени уши за да си дадат парите? Трябва, ако продукта не работи и трябва някак да се излъжат. Но нали уж работи, тъй че...

Модул 1, т.4 - Ползи вместо продукти: Нали за пари си говорим, за какви точно пари си говорим? Ти колко си направил? Ако примерно правиш 3000 лв на месец и предложиш на някой със заплата от 300 лв на месец да се пробва, аз не виждам причина той да не се съгласи веднага, без да минава през фунии и фази.

Модул 2, т.1 - Блог: Видях някои блогове, и твоя видях, обаче не виждам никакъв смисъл. Преди всичко са аматьорско направени.

Модул 2, т.3 - Facebook страница: Да, ако искаш приятелите ти да те блокират понеже си станал дразнещ навлек и само ги спамиш с предложения... Аз и на приятелите ми на живо като започна да обяснявам да бъдат по-предприемчиви те ме гледат като телета и не искат да знаят, какво остава да започна да започна да ги спамя.

Модул 2, т.3 - YouTube канал: Това бих го препоръчал на всеки, има много хляб в YouTube!

Модул 3, Събиране на имейли - Това наистина ли работи? При цялата тая спам атака отвсякъде, наивниците не са ли вече захапали нигерийските въдици...

В крайна сметка така и не разбрах от какво човек ще печели като се включи в проекта. От продажби на същото нещо предполагам, но тогавя някак влизаме в един безкраен цикъл на празнота. Аз ти продавам нещо, което ти трябва да продадеш на някой, който трябва да го продаде на друг... И ако уебинарите дето се правят вътре съдържат само нахъсване да продаваме още и още... не знам, даже Herbalife ми изглежда с повече смисъл.

Иначе Петър има знания, има потенциал да прави и продава информационни продукти директно, не знам що се занимава с такива сложни и полуизмамнически схеми.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

На 'приятеля' са му таргет точно най-бедните и обезсърчени хора, да ги изръси още малко. За такива чичо Майк е казал - I'll f*ck you 'til you love me.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Приятел,приятел,приятел...и накрая-дай 47 долара...:) Доста се изхвърля,ще направи най-голямата компания в Българи,ще промени България и т.н.Още няма достатъчно опит за такива неща.Такива работи не се говорят защото шанса за успех граничи с нулата.В един момент може да си изпати много.Не съжалявам ,че изгледах видеата.Научих някои нови неща,също видях и как не трябва да се правят някои неща.
 
От: От: Как да правим реални пари в интернет?

Приятел,приятел,приятел...и накрая-дай 47 долара...:) Доста се изхвърля,ще направи най-голямата компания в Българи,ще промени България и т.н.Още няма достатъчно опит за такива неща.Такива работи не се говорят защото шанса за успех граничи с нулата.В един момент може да си изпати много.Не съжалявам ,че изгледах видеата.Научих някои нови неща,също видях и как не трябва да се правят някои неща.

Къде иска 47 долара и за какво ?
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Погледни четвъртото видео към края.
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

И какво излезе на края, че няма нищо безплатно, поне някой разбра ли как се правят милиони:)

Няам 47 долара да вкарам за да разбера тайната :D
 
От: Как да правим реални пари в интернет?

Просто момчето е изгледало достатъчно много подобни зарибяващи видеа на английски и (както каза) му е свтнала лампичката : "Че аз немога ли и аз да направя такова видео, но на български ще има по голям успех защото конкуренция е много по-малка. Ще го преплета със спасението на България , Левски и т.н. и готово" :).

Пешо/Денислав, тук в този форум си ударил на най-неподходящите хора, за това което търсиш. Нямо кой да ти се върже, приятел :) . Дори напротив може да ти навреди. Тук има хора с много големи фб страници , които могата да пуснат на тях предупреждения до феновете си за твоите скам видеа.

(Иначе много ми хареса когато каза, че си спрял да гледаш телевизия. Прекрасен съвет за всеки млад предприемач. )
Но това че има верни неща и истини за успеха , не променят скам характера на цялата идея.

Ще ти предложа една друга идея. Вместо да скамиш народа и да чакаш някой да се върже с 47$, защо не премахнеш 3 и 4 видео и не ги направиш чисто мотивационни видеа.
Да се превърнеш на motivational speaker, като Тони Робинс, Уейн Дайер, Джак Кенфилд ще изкарваш повече пари при това до дълбока старост, за разлика от MLM което е за кратко.

Само идея :)
 
Последно редактирано:
От: Как да правим реални пари в интернет?

Пуснах последния клип, ама той 2 часа, кой си загуби 2 часа от времето да си признае веднага и да го разкаже с две думи :)
 

Горе