Как да правите посещения на сайт и FB Like

pvdpepo1

New Member
Метода е много прост регистрирайте се в този сайт http://adf.ly/638cD Получавате дневно 50 кредита с един бутон ( това е всеки ден на 24 часа )

Започвате да правите кредити добавяте ваш (клип { за гледане или subscribe },страница,група в фб и др.) работя по метод да се автоматизира засега без успех направих около 300 фейсбуук лайк за 1 час и по-малко.
Ето и още един такъв сайт алтернативен http://www.claimfans.com/ref.php?id=51690 също доста добър правят се доста по бързо кредити ,но активноста е сравнително по-слаба , което обаче непречи за 5 мин дневно да направите кредитите които ще се харчат през целия ден.

За първия сайт където са 8те бутона (ляво средата) там добавяте ваши сайтове ,а на Home хоризонталната лента правите кредити .

Зависи колко кредита на клик сложите от това колко бързо ще се трупат препоръчвам ви да проучите конкуренцията преди да пуснете нещо

Като съвет ще добавя ако решите да си правите посещения и тн с този метод направете си нов фейсбуук нов gmail специално за тази цел да не спамите вашите.
Аз използвам Хром за главен браузър ,а за тези 2 сайта + 1 фб мозила
Дано метода ви хареса.
 
От: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Страницата от подписа ти няма и 1000 харесвания, като стане поне 10 000 с този метод, пиши пак.
 
Кухи потребители с фейк акаунти. Това е безполезно, освен ако не го ползваш само за да се хвалиш колко голяма страница имаш, а всъщност да имаш стотина реални потребителя.
 
От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Кухи потребители с фейк акаунти. Това е безполезно, освен ако не го ползваш само за да се хвалиш колко голяма страница имаш, а всъщност да имаш стотина реални потребителя.

Кой би се хвалил със страница с няколко стотин фена :)
 
От: Как да правите посещения на сайт и FB Like

redrum - страницата от профила ми я пуснах точно за 10 мин и после размислих ,че нямам нужда от чужденци в нея защото и заглавието е на кирилица и работите които поствам ги поствам с бг текст затова не съм прилагал метода впоследсвие ако размисля ще сменя заглавието и ще го приложа

ktomov - потребителите са си доста активни малкото които вкарах по този метод забелязвам ,че харесват публикациите и понякога пишат ( немога да гарантирам колко са активните и колко неактивните като съотнешение аз предпочетох да не жертвам профил за това )... но нали знаеш в повечето случаи мисленето на Българите се различава доста от това на другите.
 
От: Как да правите посещения на сайт и FB Like

redrum - страницата от профила ми я пуснах точно за 10 мин и после размислих ,че нямам нужда от чужденци в нея защото и заглавието е на кирилица и работите които поствам ги поствам с бг текст затова не съм прилагал метода впоследсвие ако размисля ще сменя заглавието и ще го приложа

ktomov - потребителите са си доста активни малкото които вкарах по този метод забелязвам ,че харесват публикациите и понякога пишат ( немога да гарантирам колко са активните и колко неактивните като съотнешение аз предпочетох да не жертвам профил за това )... но нали знаеш в повечето случаи мисленето на Българите се различава доста от това на другите.

Как пък ще и смениш заглавието, че не ми е много ясно :))
 
Re: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Кой би се хвалил със страница с няколко стотин фена :)

Имах предвид, да натрупа едни 20 000+ от тея кухите харесвания, а реално да има 100 действителни потребители.

pvdpepo1 - моля те, не захващай доволно баналната тема за мисленето на българите, че всеки бъкс милионер контрира точно с това при всяка критика. А иначе би трябвало да имаш Insights (статистика) на страницата, така, че може да проследиш колко от тези харесвания действително след това са активни.
 
От: Re: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Имах предвид, да натрупа едни 20 000+ от тея кухите харесвания, а реално да има 100 действителни потребители.

pvdpepo1 - моля те, не захващай доволно баналната тема за мисленето на българите, че всеки бъкс милионер контрира точно с това при всяка критика. А иначе би трябвало да имаш Insights (статистика) на страницата, така, че може да проследиш колко от тези харесвания действително след това са активни.

Ами точно, че 20 000 кухи клони към 0, особено пък за БГ. А и както яко затегнаха регистрацията на нови профили .. :)
 
От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Кой би се хвалил със страница с няколко стотин фена :)

Ако са ти яко таргетирани защо да не се хвалиш?! Ква ти е файдата да ти е голяма пишката ако не може да я ползваш :D
 
От: Как да правите посещения на сайт и FB Like

преди беше до 25.. ся до 100 ли е?
Тези сайтове са пунта мара :lol:
Направих си 1.. събрах 1500 харесвания ... след 8 дни, останаха 600 човека, хипер-супер-дупер-ултра неактивни.. само аз си харесвах публикациите :lol:
 
От: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Ако са ти яко таргетирани защо да не се хвалиш?! Ква ти е файдата да ти е голяма пишката ако не може да я ползваш :D

Колкото и да са таргетирани нищо няма да стане. Това не ти е мейл лист, че всички получават и виждат ...
 
От: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Колкото и да са таргетирани нищо няма да стане. Това не ти е мейл лист, че всички получават и виждат ...

Ами не съм много съгласен. Хипотетично нека си представим, че продавам крем за мазане на цици от който растат... и имам група или фен страници с 100 жени с малки цици дето секи ден се жалват как мъжете не ги гледали и не знам си там кво аве кокошкарник... но сичките 100 биха дали мило и драго да им пораснат

От друга страна имам група със 1 000 000 коча дето са сбрани от де ли не.

От коя от двете ще имам повече финансова облага?
 
От: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Ами не съм много съгласен. Хипотетично нека си представим, че продавам крем за мазане на цици от който растат... и имам група или фен страници с 100 жени с малки цици дето секи ден се жалват как мъжете не ги гледали и не знам си там кво аве кокошкарник... но сичките 100 биха дали мило и драго да им пораснат

От друга страна имам група със 1 000 000 коча дето са сбрани от де ли не.

От коя от двете ще имам повече финансова облага?
Колко от тези 100 жени ще видят поста ти? За половин час поста ти ще е заринат от постовете на приятелите им и другите страници.
100 фена таргетирани се правят с 20 долара максимум, а страница с милион струва мнооого пари и двете се монетизират с различни програми ...
 
От: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Колко от тези 100 жени ще видят поста ти? За половин час поста ти ще е заринат от постовете на приятелите им и другите страници.
100 фена таргетирани се правят с 20 долара максимум, а страница с милион струва мнооого пари и двете се монетизират с различни програми ...

Не говорим как се монетаризират а колко струват за мен в дадения случай, за какъв чеп ти е страница с милион ако 999 999 потребителя са ти кухи?
Пример: миналата седмица си купих за около 10 лв, не помня точно колко ама нещо от сорта беше - пост в страница с около 100к потребителя. Познай колко лайка получих на моята? Точно 2 броя. Вчера си пусках ФБ адс на същата страница, същия линк аве 1:1 > резултата за 1,72 долара 32 лайка. Е кое е по-ценното според теб?
 
От: От: Re: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Не говорим как се монетаризират а колко струват за мен в дадения случай, за какъв чеп ти е страница с милион ако 999 999 потребителя са ти кухи?
Пример: миналата седмица си купих за около 10 лв, не помня точно колко ама нещо от сорта беше - пост в страница с около 100к потребителя. Познай колко лайка получих на моята? Точно 2 броя. Вчера си пусках ФБ адс на същата страница, същия линк аве 1:1 > резултата за 1,72 долара 32 лайка. Е кое е по-ценното според теб?
Аз никога не съм казал, че постване в страница носи фенове. Дори като продавам линкове предупреждавам хората за това, да няма после разочаровани. А и в страница за вицове не върви да рекламираш силиконови импланти например.
 
От: Как да правите посещения на сайт и FB Like

Тук съм съгласен с Хорасио - ФБ рекламата ми носи потребители, потенциални клиенти - нищо, че конвершън е под 1%. А що се касае за затрупване на постове - това зависи от това колко приятели или лайкнати страници имаш - аз нямам много, почти нищо не лайквам освен ако наистина не ме интересува и съответно, нямам повече от 4-5 нови неща появяващи се за час на стената. А тези дето имат по 5000 приятеля и лайкват всяка втора страница - там изобщо няма смисъл да се рекламира - тези потребители са просто вятър. :)
 

Горе