Как да правя този процес малко по-бързо?

djindjifil

New Member
Привет,

имам сайт на wordpress на който качвам флаш игри. За да кача една флаш игра правя следното: Влизам в сайт за флаш игри, намирам дадената игра, която искам да кача, влизам в кода на страничката, търся с текст ембед линка към играта, копирам го, след което в публикуване на нова игра в wordpress сайта ми слагам линка, след което копирам името на играта и го поставям в гугъл, за да намеря снимка от играта, която изтеглям и след което качвам в самия пост на играта в wordpress сайта ми. След което слагам заглавието на играта и пиша описание. Слагам категория на играта спрямо категориите, които имам като типове игри и публикувам.

Има ли някакъв вариант този процес да се забърза? Било то със скрипт, било то с някой от браузърите и някой плъгин към тях и т.н.? Всяка една идея ще ми е от ОГРОМНА полза.

Благодаря предварително!
 
От: Как да правя този процес малко по-бързо?

Как го правя аз?
Ползвам freegamesforyourwebsite.com/, flashgamedistribution.com/, mochimedia.com/pub/overview, gameup.eu/. Свалям играта с хрома в зип формат. Отварям я директно от лентата и
пускам файловете в файлзилата в съответните папки. Имам 2 реда на нотепада от вида:

http://саит.цом/wp-content/games/klondike_solitaire.swf?affiliate_id=1a2ad224346a593c

http://сайт.цом/wp-content/tumbs/miner_solitaire.jpg
Десен клавиш в файла на архива, "преименувай", слагаш в съответния ред, копираш и на съответното място в WP.

Другия начин с MyArcadePlugin Lite.

Задаваш му да ги публикува след определено време, за да може да пренапишеш описанието на играта.

Може да си направиш и автомаична сателитка, безплатно.
interesno.igrivo.eu/2012/10/kak-napravi-sajt-igri-bezplatno/

Успех!

ПС. Благодаря на колегата в чийто подпис е хоста.
 
Последно редактирано:
От: Как да правя този процес малко по-бързо?

Привет,

имам сайт на wordpress на който качвам флаш игри. За да кача една флаш игра правя следното: Влизам в сайт за флаш игри, намирам дадената игра, която искам да кача, влизам в кода на страничката, търся с текст ембед линка към играта, копирам го, след което в публикуване на нова игра в wordpress сайта ми слагам линка, след което копирам името на играта и го поставям в гугъл, за да намеря снимка от играта, която изтеглям и след което качвам в самия пост на играта в wordpress сайта ми. След което слагам заглавието на играта и пиша описание. Слагам категория на играта спрямо категориите, които имам като типове игри и публикувам.

Има ли някакъв вариант този процес да се забърза? Било то със скрипт, било то с някой от браузърите и някой плъгин към тях и т.н.? Всяка една идея ще ми е от ОГРОМНА полза.

Благодаря предварително!
Ами има много скриптове но добрите са платени може да видиш този avscript , но и той и платен при него доста лесно се качва играта ;)
Това което правиш става доста бавно.
 
От: Как да правя този процес малко по-бързо?

jackosz, привет.

благодаря ти за отговора.

първия вариант не е добър за мен, тъй като аз игрите не ги качвам на моя хостинг, а директно слагам линка към играта. Имам програмист, който ми направи тема за уордпреса, като всяка игра се качва като един вид пост, като долу има полетае за урл на играта, урл на снимката и т.н., тоест на моя сайт нямам самите игри качени, в мяо сайт просто се показват и играят, но хоста на играта си е на производителя..
 
От: Как да правя този процес малко по-бързо?

Едва ли ще намериш такова решение. При все, че ползваш някакъв източник за игрите и на всичкото отгоре копираш ембед кода от там, според мен единственият вариант е писането на къстъм решение, което да работи специфично за твоя и другия сайт, но едва ли е лесно и евтино.
 

Горе