Как да преместя един бутон?

charka

Member
Здравейте!
Имам питанка относно един, предполагам лесен, за някои казус.
На снимката се виждат два бутона, долният е от плъгин, който позволява да се купи продукта с един клик. Всичко работи чудесно, но много ме дразни, че са слепени двата бутона. Как мога да ги раздалеча един от друг, за да изглежда по-прилежно?

Благодарности в аванс на отзовалите се!

Capture.JPG
 
Направих го. Благодаря много !

А така и така съм подхванал , да попитам дали е възможно да се направи и поле под бутона, в което да има кратък текст с обяснение какво прави бутона.
 
По-добре ми се струва, че ще е да сложиш текста в подсказка, която се активира, когато се задържи с курсора върху бутона.

ПС: Както тук във форума като задържиш на линка "Отговори" за някой пост.
 
Да, но по-голямата част от посетителите са от мобилни устройства и там няма как да действа номера с курсора. Иска ми се максимално просто и ясно да е обяснено за какво служи бутона. Нещо от сорта на "наш служител ще се свърже с вас по телефона до минути" или нещо от сорта.
Просто не знам от къде да вкарам html и как точно се случва номера
 
Направих го. Благодаря много !

А така и така съм подхванал , да попитам дали е възможно да се направи и поле под бутона, в което да има кратък текст с обяснение какво прави бутона.
<button type="button" class="edtikvosi" data-toggle="tooltip" data-placement="top" title="syobshtenie kakvo pravi butona">
button text</button>
$(function () {
$('[data-toggle="tooltip"]').tooltip()
})


Ако е с буутстрап де. Впрочем бутона със самото име вмомента е self-explaining, и няма нужда според мен да се обяснява на юзъра какво прави бутон, който се казва "купи с един клик"
 
  • Sad
Реакции: Sky
Впрочем бутона със самото име вмомента е self-explaining, и няма нужда според мен да се обяснява на юзъра какво прави бутон, който се казва "купи с един клик"
И аз така мисля, по-скоро след като го натиснат ясно обозначи двете задължителни полета /име и тел./ със звездичка или болд...., защото има доста юзери дето много много не гледат а така малко повече да виждат, че телефон реално е най-важното поле.
 
И аз така мисля, по-скоро след като го натиснат ясно обозначи двете задължителни полета /име и тел./ със звездичка или болд...., защото има доста юзери дето много много не гледат а така малко повече да виждат, че телефон реално е най-важното поле.

в инпут класа добави атрибут required
 

Горе