Как да притежаваме на 100% инвестиционен 🏠имот, с 0 лева капитал?

blackout8

Well-Known Member
В това видео разкривам стратегията, която ви позволява да купите подценен имот, да го реновирате, да наемете и след това да рефинансирате, за да извадите инвестираните пари обратно.


Открийте как да притежаваmе инвестиционен 🏠имот на 100%, но да имаме 💰0 лв. капитал в него.

Ще ви покажa конкретен пример от град Варна и как инвеститорът "играе" изцяло с парите на банката.
 
блекоута на стъпка да стане юли толкин + ония с къщите във виетнам + киро брейка :D
 
блекоута на стъпка да стане юли толкин + ония с къщите във виетнам + киро брейка :D
Пък то нищо общо :D
 
Като получа убедително обяснение защо проповядващите подобни врътки не правят въпросните врътки, а вместо това правят видеа и продават курсове как се правят врътки и колко на далавера са врътките,... тогава може и да ги взема насериозно.
 
Май не си слушал внимателно какво съм казал точно във видеото.
 
Ето ти друго видео, в което отново споделям реален и практически опит за оценка на инвестиционна възможност:
 
Последно редактирано:
Нямам сили за второ видео да гледам, но специално от първото - нищо ново или иноваторско не виждам. Не виждам дори "врътка" :) Това са си нормални маркетингови галимации. НЕ случайно автора до такава степен намеква, че трябва да се направи топ ТОП топ ТОП жилището, че дори писва хах САМО ЧЕ действителността специално в този случай е, че ако го направиш чак толкова топ и съобразиш чак толкова много неща, то и на 1лв да си го взел по дефаут, пак ще си назад, щото само този, който не се е сблъквал с качествени ремонти/оборудване/майстори, само той не знае за какви цифри иде реч :)
Та, няма значение, Тук няма нищо иноваторско, нещо да ни сФетне и тн, че и на мен повече ми прилича на търсен ефект за монетки от самото видео, отколкото, че тази "схема" е донесла някому - нещо. Един вид, и аз почвам да вярвам, че белекито май май се гласи за инфлуенсър 😇
 
Нямам сили за второ видео да гледам, но специално от първото - нищо ново или иноваторско не виждам. Не виждам дори "врътка" :) Това са си нормални маркетингови галимации. НЕ случайно автора до такава степен намеква, че трябва да се направи топ ТОП топ ТОП жилището, че дори писва хах САМО ЧЕ действителността специално в този случай е, че ако го направиш чак толкова топ и съобразиш чак толкова много неща, то и на 1лв да си го взел по дефаут, пак ще си назад, щото само този, който не се е сблъквал с качествени ремонти/оборудване/майстори, само той не знае за какви цифри иде реч :)
Та, няма значение, Тук няма нищо иноваторско, нещо да ни сФетне и тн, че и на мен повече ми прилича на търсен ефект за монетки от самото видео, отколкото, че тази "схема" е донесла някому - нещо. Един вид, и аз почвам да вярвам, че белекито май май се гласи за инфлуенсър 😇
Може за теб да няма нищо иноваторско, но за друг може да е, не че съм го измислил това - а просто споделям опит. Ако можеше от 1-вото срещнато жилище да се случи това, за което говоря - би било добре, но уви нещата са различни. Точно за това трябва да се случат определени условия и да се вземат редица фактори под внимание :)

А за сблъскването си прав, но тази стратегия не е за аматьори :)

Ще се радвам да ти прочета мнението за 2-рото видео :)
 
Ще се радвам да ти прочета мнението за 2-рото видео :)
Де да знам човек какво да напиша.. :) Ясно, че първата част е някакъв разбор на нещо, което пак няма никакъв драматизъм, но пък изглежда нещо като урок за шестокласници хаха
Но поне отсрамваш нещата накрая, там където констатираш, че когато емоциите вземат връх, там някъде приключва и бизнеса и далаверата :)
Що си губиш времето с тия глупости? В крайна сметка има ли нещо много по-тънко, което все пак не мога да схвана.. каква ти е целта конкретно с това видео 🤔
 
пс: и питам наистина не за да обидя или умаловажа нечие дело, защото ако го желаех - щях да го направя и то много успешно ахаха
Ама аз наистина се чудя от къде го вадите това време, труд и въобще сили, за да спретвате текива истории, честно :) И за това се чуда ИМА ЛИ НЕЩО по-тънко, което не хващам, и което наистина би ти носило специално на теб някаква полза..
 
Киро Брейка я покри тая ниша преди месеци.

 
пс: и питам наистина не за да обидя или умаловажа нечие дело, защото ако го желаех - щях да го направя и то много успешно ахаха
Ама аз наистина се чудя от къде го вадите това време, труд и въобще сили, за да спретвате текива истории, честно :) И за това се чуда ИМА ЛИ НЕЩО по-тънко, което не хващам, и което наистина би ти носило специално на теб някаква полза..
"Тънкото" е че правя 1 такова видео от дъжд на вятър, в което просто споделям нещо, което считам, че е важно и може да допринесе в частта с ограмотяването на ниво имотни инвестиции ... това докато реално се занимавам с имотни инвестиции. А от другото "тънко" не се знае, кой гледа и по какъв начин това може да се завърти напред като контакт, възможност, партньорство и т.н. ... това реално може да го считаш като социален капитал, който може да работи в моя полза.
 
То и аз реално с имотни инвестиции се занимавам.
Тоест гледах наскоро няколко тренди видеа и от няколко седмици браузвам имот.бг по 5 часа на ден.
Разграфил съм си на Ексела едни таблички и си броя парите от бъдещите инвестиции.

Иначе в свободното си време и само м/у другото правя сайтчета и тем подобни.
 
Последно редактирано:
"Тънкото" е че правя 1 такова видео от дъжд на вятър, в което просто споделям нещо, което считам, че е важно и може да допринесе в частта с ограмотяването на ниво имотни инвестиции ... това докато реално се занимавам с имотни инвестиции. А от другото "тънко" не се знае, кой гледа и по какъв начин това може да се завърти напред като контакт, възможност, партньорство и т.н. ... това реално може да го считаш като социален капитал, който може да работи в моя полза.

Първото не показва някакви специфични познания, още повече "врътка", но пък показва подценяване на аудиторията, защото това са си курсове за шестокласници, яко тру :) За второто :тънко" съм съгласен, донякъде.. щото верно не се знае кой зайо може да изкочи изпод храстите ;)

Но пък и заглавието е турбо подвеждащо.. уважаемите читуещи на първо време остават с вчепатлението, че с една стинка могат да придобият имот 😀

Бе, да ви имам и маркетинга... едно време просто му викахме клакьорство 😆
 
Първото не показва някакви специфични познания, още повече "врътка", но пък показва подценяване на аудиторията, защото това са си курсове за шестокласници, яко тру :) За второто :тънко" съм съгласен, донякъде.. щото верно не се знае кой зайо може да изкочи изпод храстите ;)

Но пък и заглавието е турбо подвеждащо.. уважаемите читуещи на първо време остават с вчепатлението, че с една стинка могат да придобият имот 😀

Бе, да ви имам и маркетинга... едно време просто му викахме клакьорство 😆
Ако наистина на тази "врътка" учат шестокласниците ще съм много радостен :)

ПП Използваната от мен дума не е - придобиване, а притежание, надявам се тази разлика да се учи до пети или шести клас :)
 
Последно редактирано:
Ти наистина се впрягаш... Разбери, че няма нищо сериозно в това да обясняваш в клипче, как изчисляваш цената на един имот, така че да не си вътре :) За кой клас трябва да е според теб? Защото тук в школото, шестокласниците са каширали по 2-3К от майчините закуски от 4 и 5 клас... Това твоето ако е инвестиционен план, то тие мърльовци са топ далавераджии 😁
 
Ако бабето от 2-рото клипче купува имота за себе си.. и налее същите пари за ремонт, общо взето ще стъпи на същата цена, на която смяташе да го продаваш и ти. За инвестиция, също може, ама ше е по-дългосрочна и трябва да резне бюджета за ремонт.

Дай некой клип как изчисляваш кинтите за ремонт и разкажи дали бачкаш с определена бригада и конкретни търговски мрежи.
 
Ти наистина се впрягаш... Разбери, че няма нищо сериозно в това да обясняваш в клипче, как изчисляваш цената на един имот, така че да не си вътре :) За кой клас трябва да е според теб? Защото тук в школото, шестокласниците са каширали по 2-3К от майчините закуски от 4 и 5 клас... Това твоето ако е инвестиционен план, то тие мърльовци са топ далавераджии 😁
Ти не гледаш внимателно, имаше поне 15 таблички с цифрички и 10-на шийта
 
Ти наистина се впрягаш... Разбери, че няма нищо сериозно в това да обясняваш в клипче, как изчисляваш цената на един имот, така че да не си вътре :) За кой клас трябва да е според теб? Защото тук в школото, шестокласниците са каширали по 2-3К от майчините закуски от 4 и 5 клас... Това твоето ако е инвестиционен план, то тие мърльовци са топ далавераджии 😁
Не се впрягам, а споделям - може би на теб са ти ясни нещата, но на повечето не са. Не искам да споделям какви разговори съм говорил за хора с огромни възможности, които не знаят елементарни неща, та за това има такива видеа, материали и т.н. :)
 

Горе